01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet
DH14      
protokol  výsledky                        K 1      K 2      K 3      K 4      K 5      K 6      K 7       K 8       K 9      K 10      K 11      K 12      K 13      K 14      K 15       cíl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Němečková Kateřina         14.11  1.27/ 1  3.03/ 1  4.26/ 1  5.16/ 1  5.45/ 1  6.18/ 1  8.17/ 2   8.42/ 1  10.09/ 1  10.26/ 1  11.36/ 1  12.25/ 1  13.10/ 1  13.29/ 1  13.57/ 1  14.11/ 1
    UOL 1 Spolek orientačních běžců   1.27/ 1  1.36/ 2  1.23/ 3  0.50/ 2  0.29/ 4  0.33/ 1  1.59/ 3   0.25/ 1   1.27/ 1   0.17/ 3   1.10/ 1   0.49/ 3   0.45/ 1   0.19/ 1   0.28/ 1   0.14/ 4

 2. Šneiderová Daniela         14.15  1.33/ 2  3.11/ 3  4.28/ 2  5.23/ 2  5.49/ 2  6.26/ 2  8.11/ 1   8.53/ 2  10.21/ 2  10.34/ 2  11.49/ 2  12.27/ 2  13.14/ 2  13.33/ 2  14.02/ 2  14.15/ 2
    ASU 1 Magnus Orienteering z.s.    1.33/ 2  1.38/ 3  1.17/ 1  0.55/ 3  0.26/ 2  0.37/ 3  1.45/ 1   0.42/ 4   1.28/ 2   0.13/ 1   1.15/ 2   0.38/ 1   0.47/ 2   0.19/ 1   0.29/ 3   0.13/ 1

 3. Černochová Michaela        15.39  1.44/ 4  3.47/ 5  5.10/ 5  5.53/ 5  6.20/ 5  6.55/ 4  9.02/ 4   9.35/ 4  11.11/ 4  11.26/ 3  13.04/ 4  13.48/ 3  14.36/ 3  14.56/ 3  15.26/ 3  15.39/ 3
    PLU 2 TJ SOKOL Plumlov            1.44/ 4  2.03/ 5  1.23/ 3  0.43/ 1  0.27/ 3  0.35/ 2  2.07/ 4   0.33/ 3   1.36/ 4   0.15/ 2   1.38/ 5   0.44/ 2   0.48/ 3   0.20/ 3   0.30/ 5   0.13/ 1

 4. Pospíšilová Stella         16.20  1.38/ 3  3.10/ 2  4.37/ 3  5.33/ 3  5.54/ 3  6.37/ 3  8.30/ 3   9.23/ 3  11.02/ 3  11.29/ 4  13.02/ 3  14.08/ 4  15.14/ 4  15.38/ 4  16.07/ 4  16.20/ 4
    STE 1 SK SKI-OB Šternberk, z.s.   1.38/ 3  1.32/ 1  1.27/ 5  0.56/ 4  0.21/ 1  0.43/ 4  1.53/ 2   0.53/ 5   1.39/ 5   0.27/ 4   1.33/ 4   1.06/ 5   1.06/ 5   0.24/ 5   0.29/ 3   0.13/ 1

 5. Pachmannová Katka          16.26  1.48/ 5  3.27/ 4  4.47/ 4  5.43/ 4  6.19/ 4  7.02/ 5  9.55/ 5  10.20/ 5  11.48/ 5  12.15/ 5  13.32/ 5  14.27/ 5  15.21/ 5  15.42/ 5  16.10/ 5  16.26/ 5
    AOP 1 Orientační Běh Opava, z.s.  1.48/ 5  1.39/ 4  1.20/ 2  0.56/ 4  0.36/ 5  0.43/ 4  2.53/ 5   0.25/ 1   1.28/ 2   0.27/ 4   1.17/ 3   0.55/ 4   0.54/ 4   0.21/ 4   0.28/ 1   0.16/ 5

 6. Karásková Denisa           22.12                                                                                                                                                         
    PLU 1 TJ SOKOL Plumlov                                                                                                                                                                   

    Good Marie                   abs                                                                                                                                                         
    SBR 1 Sportovní klub orientačníh                                                                                                                                                         

    Zatloukalová Julie           abs                                                                                                                                                         
    STE 2 SK SKI-OB Šternberk, z.s.                                                                                                                                                          

    Kovalčíková Alena            abs                                                                                                                                                         
    AOP 2 Orientační Běh Opava, z.s.                                                                                                                                                         

    Kopecká Nela                 abs                                                                                                                                                         
    UOL 2 Spolek orientačních běžců                                                                                                                                                          

    Ondruchová Anna              abs                                                                                                                                                         
    ASU 2 Magnus Orienteering z.s.                                                                                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------