Vytvořeno 03.04.2017 21:05
01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet
DH14      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. UOL 1  Spolek orientačních běžců Olomouc              60.40         
         UOL0450 Smékalová Viktorie        14.33 ( 3)               
         UOL0451 Smékalová Karolína        14.23 ( 2)     28.56 ( 2)
         UOL0452 Binarová Adéla            17.33 ( 2)     46.29 ( 2)
         PLU0350 Němečková Kateřina        14.11 ( 1)     60.40 ( 1)

 2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk, z.s.                      62.45   + 2.05
         STE0450 Lukašáková Sára           13.59 ( 1)               
         KON0404 Beneš Jindřich            14.22 ( 1)     28.21 ( 1)
         STE0800 Světnický Antonín         18.04 ( 3)     46.25 ( 1)
         STE0551 Pospíšilová Stella        16.20 ( 4)     62.45 ( 2)

 3. ASU 1  Magnus Orienteering z.s.                       66.16   + 5.36
         ASU0498 Blažková Simona           18.06 ( 7)               
         ASU0448 Štoudek Martin            14.56 ( 3)     33.02 ( 3)
         ASU0447 Bartášek Tomáš            18.59 ( 4)     52.01 ( 3)
         ASU0398 Šneiderová Daniela        14.15 ( 2)     66.16 ( 3)

 4. PLU 2  TJ SOKOL Plumlov                               69.50   + 9.10
         PLU0577 Otrubová Anna             15.02 ( 4)               
         PLU0500 Černoch Martin            24.21 ( 9)     39.23 ( 5)
         PLU0501 Otruba František          14.48 ( 1)     54.11 ( 4)
         PLU0351 Černochová Michaela       15.39 ( 3)     69.50 ( 4)

 5. PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                               82.33   +21.53
         PLU0452 Janečková Adéla           17.56 ( 6)               
         PLU0600 Soldán Robin              21.43 ( 7)     39.39 ( 6)
         PLU0503 Karásek Antonín           20.42 ( 6)     60.21 ( 5)
         ZPV0555 Karásková Denisa          22.12 ( 6)     82.33 ( 5)

    AOP 1  Orientační Běh Opava, z.s.                      DISK         
         AOP0552 Cetlová Magdaléna         18.44 ( 8)               
         AOP0600 Borunský Matěj            21.51 ( 8)     40.35 ( 8)
         AOP0802 Gallo Ondřej               DISK                    
         AOP0551 Pachmannová Katka         16.26 ( 5)               

    SBR 1  Sportovní klub orientačního běhu Bruntál         abs         
         ZLH0550 Moskvová Agáta            14.01 ( 2)               
         SBR0550 Good Eliška               28.51 (10)     42.52 ( 9)
         SBR0750 Good Julie                35.03 ( 9)     77.55 ( 8)
         SBR1250 Good Marie                  abs                    

    STE 2  SK SKI-OB Šternberk, z.s.                        abs         
         STE0550 Neumannová Kristýna       16.51 ( 5)               
         PLU0354 Hartmannová Anna          18.12 ( 4)     35.03 ( 4)
         STE0451 Lubrichová Veronika       27.57 ( 8)     63.00 ( 7)
         STE0650 Zatloukalová Julie          abs                    

    AOP 2  Orientační Běh Opava, z.s.                       abs         
         AOP0652 Gallo Natálie             19.43 ( 9)               
         AOP0901 Kovalčík Petr             35.19 (11)     55.02 (10)
         AOP0902 Cetl Jan                    abs                    
         AOP0751 Kovalčíková Alena           abs                    

    UOL 2  Spolek orientačních běžců Olomouc                abs         
         UOL0651 Šaňáková Marie             DISK                    
         UOL0502 Vodička Igor              18.24 ( 5)               
         UOL0400 Náhončík Jakub            20.27 ( 5)               
         UOL0650 Kopecká Nela                abs                    

    ASU 2  Magnus Orienteering z.s.                         abs         
         ASU0497 Drozdová Anna             21.22 (10)               
         ASU0546 Kobylka David             18.52 ( 6)     40.14 ( 7)
         ASU0747 Navrátil Pavel            21.29 ( 7)     61.43 ( 6)
         ASU0699 Ondruchová Anna             abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 03.04.2017 21:05
01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet
DH15-99      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. STE 1  SK SKI-OB Šternberk, z.s.                      54.11         
         STE0252 Marková Ema               12.25 ( 2)               
         STE0204 Světnický František       12.52 ( 4)     25.17 ( 2)
         STE0202 Lukašák Šimon             13.33 ( 2)     38.50 ( 1)
         STE0250 Smolková Sabina           15.21 ( 6)     54.11 ( 1)

 2. AOP 1  Orientační Běh Opava, z.s.                     54.19   + 0.08
         AOP9951 Čechová Klára             12.18 ( 1)               
         AOP0001 Valík Tomáš               12.42 ( 2)     25.00 ( 1)
         AOP7101 Valík Luděk               14.04 ( 4)     39.04 ( 2)
         AOP7951 Gallo Martina             15.15 ( 5)     54.19 ( 2)

 3. SSU 1  SK Severka Šumperk, z.s.                       56.33   + 2.22
         SSU8151 Klíchová Jana             15.19 ( 8)               
         SSU8243 Král Václav               12.51 ( 3)     28.10 ( 6)
         SSU8802 Poklop Martin             11.50 ( 1)     40.00 ( 3)
         SSU6091 Králová Zdenka            16.33 ( 8)     56.33 ( 3)

 4. KRN 1  TJ Lokomotiva Krnov, z.s.                      56.59   + 2.48
         KRN8559 Rychlá Pavlína            15.13 ( 7)               
         KRN8505 Rychlý Pavel              12.19 ( 1)     27.32 ( 3)
         VLI8203 Kopec Tomáš               14.25 ( 5)     41.57 ( 4)
         VLI8456 Kopcová Michaela          15.02 ( 4)     56.59 ( 4)

 5. PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                               57.16   + 3.05
         PLU7677 Otrubová Ivona            13.49 ( 4)               
         PLU7417 Otruba Marek              14.19 ( 9)     28.08 ( 5)
         PLU8417 Stoklasa Bohumil          14.45 ( 6)     42.53 ( 5)
         PLU7852 Otrubová Johana           14.23 ( 1)     57.16 ( 5)

 6. AOP 2  Orientační Běh Opava, z.s.                     58.08   + 3.57
         AOP7852 Kovalčíková Eva           16.33 (11)               
         AOP6501 Hadač Miroslav            13.25 ( 5)     29.58 ( 8)
         AOP7301 Kovalčík Tomáš            13.44 ( 3)     43.42 ( 6)
         AOP0351 Pachmannová Bára          14.26 ( 2)     58.08 ( 6)

 7. STE 2  SK SKI-OB Šternberk, z.s.                      61.23   + 7.12
         STE0152 Skoupá Vendula            15.01 ( 6)               
         STE0207 Svoboda Radek             16.31 (11)     31.32 (10)
         STE0208 Doležal Matyáš            15.01 ( 7)     46.33 ( 9)
         STE7054 Skyvová Kristýna          14.50 ( 3)     61.23 ( 7)

 8. UOL 2  Spolek orientačních běžců Olomouc              65.47   +11.36
         UOL0151 Vránová Eliška            17.02 (12)               
         UOL9901 Vostál Dominik            14.18 ( 8)     31.20 ( 9)
         UOL0200 Chovanec Jan              18.25 (13)     49.45 (10)
         UOL0251 Raclavská Zuzana          16.02 ( 7)     65.47 ( 8)

 9. ASU 1  Magnus Orienteering z.s.                       66.39   +12.28
         ASU0299 Greschnerová Tereza       14.30 ( 5)               
         ASU9243 Ostřanský Filip           13.54 ( 6)     28.24 ( 7)
         ASU9747 Kašpar Jakub              15.36 ( 9)     44.00 ( 8)
         ASU7498 Šneiderová Lucie          22.39 (10)     66.39 ( 9)

10. ZPV 1  Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z  70.42   +16.31
         ZPV6970 Karásková Marcela         18.23 (15)               
         ZPV0001 Karásek Adam              15.19 (10)     33.42 (11)
         ZPV0300 Hošťálek Ondřej           18.35 (14)     52.17 (11)
         PLU7171 Martina Vidmuchová        18.25 ( 9)     70.42 (10)

11. AOP 3  Orientační Běh Opava, z.s.                     87.50   +33.39
         AOP0453 Kovalčíková Anna          16.23 (10)               
         AOP7602 Gallo Marek               18.41 (15)     35.04 (12)
         AOP6602 Cetl Vladimír             17.54 (12)     52.58 (12)
         AOP0852 Pachmannová Iva           34.52 (16)     87.50 (11)

12. 6YC 1  Neregistrovaní                                 97.23   +43.12
         6YC8550 Karásková Lucie           30.56 (17)               
         JPV7404 Přikryl Jiří              17.53 (12)     48.49 (15)
         ZPV7900 Karásek Michal            20.09 (16)     68.58 (14)
         JPV7979 Přikrylová Jitka          28.25 (14)     97.23 (12)

    STE 3  SK SKI-OB Šternberk, z.s.                       DISK         
         STE7551 Pospíšilová Lucie         23.56 (16)               
         STE7900 Novák Jan                  DISK                    
         STE6600 Poštulka Zdenek           18.35 (14)               
         STE6850 Poštulková Milada         25.06 (11)               

    UOL 3  Spolek orientačních běžců Olomouc               DISK         
         UOL0252 Raclavská Lenka           17.51 (13)               
         UOL7800 Kopecký David              DISK                    
         UOL0104 Šimek Štěpán              15.01 ( 7)               
         UOL7850 Smékalová Jana            27.48 (13)               

    UOL 1  Spolek orientačních běžců Olomouc               DISK         
         UOL0253 Raclavská Vlaďka          13.42 ( 3)               
         UOL9801 Chaloupka Josef           14.16 ( 7)     27.58 ( 4)
         UOL0201 Dostál František          16.01 (10)     43.59 ( 7)
         UOL0050 Konečná Adéla              DISK                    

    STE 4  SK SKI-OB Šternberk, z.s.                        abs         
         STE6451 Smolková Dagmar             abs                    
         STE9700 Poštulka Tomáš            17.53 (12)               
         STE0101 Neumann David             16.12 (11)               
         STE7556 Lubrichová Eva            27.29 (12)               

    SSU 2  SK Severka Šumperk, z.s.                         abs         
         SSU6591 Ostřanská Iveta           18.16 (14)               
         SSU0202 Seidenglanz Jáchym        18.35 (14)     36.51 (13)
         SSU7401 Seidenglanz Marek           abs                    
         SSU0650 Seidenglanzová Johana     29.50 (15)               

    KON 1  Klub orientačního běhu Konice                    abs         
         KON9888 Škrabalová Šárka          15.58 ( 9)               
         KON7575 Benešová Petra            25.21 (16)     41.19 (14)
         KON5713 Komínek Jaroslav          20.11 (17)     61.30 (13)
         KON                                 abs                    

MS  SSU 3  SK Severka Šumperk, z.s.                       75.07   +20.56
         SSU0302 Skala Vít                 17.04                    
         SSU6301 Valenta Jiří              18.15          35.19     
         SSU4302 Ostřanský Josef           23.58          59.17     
         SSU0000 Kaprál Jan                15.50          75.07     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 03.04.2017 21:05
01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet
DH40-99      
                                        protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. UOL 1  Spolek orientačních běžců Olomouc              54.45         
         UOL6451 Poklopová Ivana           12.39 ( 1)               
         UOL7503 Smékal David              13.55 ( 2)     26.34 ( 1)
         UOL6503 Šimek Roman               14.47 ( 3)     41.21 ( 1)
         UOL7051 Horčičková Eva            13.24 ( 1)     54.45 ( 1)

2. AOP 1  Orientační Běh Opava, z.s.                     60.13   + 5.28
         AOP7252 Pachmannová Hana          15.32 ( 2)               
         AOP7404 Borunský Tomáš            13.07 ( 1)     28.39 ( 2)
         AOP6302 Sklenář Miroslav          16.53 ( 4)     45.32 ( 2)
         AOP6151 Glabazňová Jana           14.41 ( 3)     60.13 ( 2)

3. JPV 1  Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu P  61.55   + 7.10
         JPV6363 Vavrečková Ivana          15.35 ( 3)               
         JPV6217 Chmelař Miroslav          17.24 ( 5)     32.59 ( 4)
         JPV6112 Jeřábek Luboš             14.16 ( 1)     47.15 ( 4)
         JPV7650 Chmelářová Radka          14.40 ( 2)     61.55 ( 3)

4. ASU 1  Magnus Orienteering z.s.                       67.18   +12.33
         ASU7799 Navrátilová Helena        17.13 ( 4)               
         ASU7517 Aleš David                14.43 ( 3)     31.56 ( 3)
         ASU6849 Pavlík Radek              14.37 ( 2)     46.33 ( 3)
         ASU7499 Doubravová Blanka         20.45 ( 4)     67.18 ( 4)

   UOL 2  Spolek orientačních běžců Olomouc               DISK         
         UOL6750 Holečková Lenka           23.47 ( 5)               
         UOL6501 Pernica Jiří              16.25 ( 4)     40.12 ( 5)
         UOL5601 Poklop Lubomír             DISK                    
         UOL7750 Kopecká Jitka              DISK                    

   ASU 2  Magnus Orienteering z.s.                         abs         
         ASU     Musilová Jana               abs                    
         ASU7449 Navrátil Martin           28.32 ( 6)               
         ASU7101 Šneider Miroslav          19.53 ( 5)               
         ASU6099 Strachotová Eva           21.29 ( 5)               

MS STE 1  SK SKI-OB Šternberk, z.s.                        abs         
         STE7550 Marková Eva               13.30                    
         STE7000 Zatloukal Radek           18.37          32.07     
         STE9202 Doležel Ondřej            11.11          43.18     
         STE                                 abs                    

------------------------------------------------------------------------------