Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D14B      2.60 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Odehnalová Klára          ABM9956 A KOB Moira Brno                  22.38         
 2. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             23.02   + 0.24
 3. Poláková Lenka            SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava             23.17   + 0.39
 4. Hájková Lenka             AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opav  24.58   + 2.20
 5. Poláková Tereza           SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava             25.06   + 2.28
 6. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             26.37   + 3.59
 7. Auermüllerová Anna        ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno              27.22   + 4.44
 8. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov               27.44   + 5.06
 9. Bruková Magda             TRI0054 B TJ TŽ Třinec                    27.47   + 5.09
10. Grycová Kateřina          TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno               28.12   + 5.34
11. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    28.29   + 5.51
12. Malivánková Eva           ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno              28.38   + 6.00
13. Čechová Klára             AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opav  29.38   + 7.00
14. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              29.39   + 7.01
15. Wierzba Wiktoria          D93111  C MKS Paulinum                    30.31   + 7.53
16. Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      31.14   + 8.36
17. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               31.46   + 9.08
18. Špendlíková Kamila        LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice        31.47   + 9.09
19. Jurczyk Marta             S03017  C UKS Sparta Czyzowice            33.30   +10.52
20. Hájková Lucie             AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opav  33.37   +10.59
21. Ressová Tereza            LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice        35.47   +13.09
22. Koltun Maja               O49     C UKS Lotna                       42.15   +19.37
23. Müllerová Erika           OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        44.00   +21.22
24. Ozga Barbara              O47     C LUKS Azymek                     46.16   +23.38
25. Plášková Anna             LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice        49.16   +26.38
26. Kowalska Agata            S51112  C UKS Reflex Sekcja BnO           51.46   +29.08
27. Sulikowska Weronika       O49     C UKS Lotna                       53.29   +30.51
28. Goscinska Adrianna        O47     C LUKS Azymek                     59.51   +37.13
29. Kopa Claudia              O49     C UKS Lotna                       61.37   +38.59
30. Witkowska Natalia         100     C Indywidualnie                   65.55   +43.17
31. Kopietz Malgorzata        O49     C UKS Lotna                       69.48   +47.10
32. Piecha Agnieszka          S51120  C UKS Reflex Sekcja BnO           77.00   +54.22
33. Konopacka Martyna         S51115  C UKS Reflex Sekcja BnO           79.06   +56.28
34. Krawczyk Anna             S51113  C UKS Reflex Sekcja BnO           81.01   +58.23
    Paterok Estera            O49     C UKS Lotna                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D16B      2.80 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sobas Aleksandra          K30098  C WKS Wawel                       20.46         
 2. Wanczyk Zuzanna           W03027  C PUKS Mlode Orly                 22.27   + 1.41
 3. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    22.49   + 2.03
 4. Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering             23.28   + 2.42
 5. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       23.43   + 2.57
 6. Olszanska Maja            NNN     C NNN/Neregistrovaní              23.58   + 3.12
 7. Legiec Roksana            K48011  C KS Koscielec Chrzanow           24.36   + 3.50
 8. Koporová Lenka            ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno              24.52   + 4.06
 9. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      24.55   + 4.09
10. Wzietek Barbara           K48020  C KS Koscielec Chrzanow           25.28   + 4.42
11. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            25.39   + 4.53
12. Kazmierczak Marzena       E75016  C UKS Orientus                    25.48   + 5.02
13. Bonat Julia               S00     C Indywidualnie Slask             26.16   + 5.30
14. Zieba Emilia              D95107  C WKS Slask                       26.18   + 5.32
15. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           26.52   + 6.06
16. Švancárová Veronika       KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šum  28.17   + 7.31
17. Vývodová Jana             MOV9852 A SKOB Ostrava                    28.34   + 7.48
18. Pilcová Sabina            JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov           28.47   + 8.01
19. Šomanová Anna             LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice        29.05   + 8.19
20. Filipowska Aleksandra     E75101  C UKS Orientus                    29.09   + 8.23
21. Bugaj Katarzyna           K30     C WKS Wawel                       29.52   + 9.06
22. Lech Zuzanna              E75102  C UKS Orientus                    30.05   + 9.19
22. Nedbálková Hana           ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno              30.05   + 9.19
24. Grobelna Kamila           D95101  C WKS Slask                       30.58   +10.12
25. Sembratowicz Teresa       D95105  C WKS Slask                       31.19   +10.33
26. Antonowicz Anna-Maria     W87101  C UNTS                            32.45   +11.59
27. Zentrichová Daniela       OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        33.09   +12.23
28. Korpasová Tereza          LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      34.21   +13.35
29. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    34.34   +13.48
30. Madra Paulina             D95103  C WKS Slask                       34.40   +13.54
31. Tomaszczyk Angelika       O47     C LUKS Azymek                     34.53   +14.07
32. Liberdová Jana            TRI9852 B TJ TŽ Třinec                    35.21   +14.35
33. Hanousková Renata         LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice        37.14   +16.28
34. Mikulska Ewelina          O47     C LUKS Azymek                     38.15   +17.29
35. Dzik Justyna              S22033  C MUKS Gliwice                    38.52   +18.06
36. Dopierala Romana          P35052  C UKS Arkady                      39.33   +18.47
37. Kaufmanová Ivana          TRI9761 C TJ TŽ Třinec                    40.33   +19.47
38. Strymecka Nikola          S51101  C UKS Reflex Sekcja BnO           56.14   +35.28
    Hauerlandová Natálie      LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D18B      3.30 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cych Weronika             28P     C UNTS Warszawa                   22.46         
 2. Kašparová Zuzana          SSU9661 B SK Severka Šumperk              28.02   + 5.16
 3. Morawska Maja             G17005  C UKS Azymut 45                   29.33   + 6.47
 4. Matyba Anna               P35066  C UKS Arkady                      29.47   + 7.01
 5. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             30.25   + 7.39
 6. Bialkowska Aneta          E75081  C UKS Orientus                    30.43   + 7.57
 7. Fukalová Martina          AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava            32.57   +10.11
 8. Hornik Aleksandra         28P     C UNTS Warszawa                   33.34   +10.48
 9. Banas Agnieszka           E75093  C UKS Orientus                    34.07   +11.21
10. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  34.37   +11.51
11. Magierska Zuzanna         E75117  C UKS Orientus                    37.15   +14.29
12. Jankowska Joanna          D93010  C MKS Paulinum                    41.28   +18.42
13. Krajcarová Soňa           SKM9551 C KOB Směr Kroměříž               42.52   +20.06
14. Machusová Karolína        SSU9666 A SK Severka Šumperk              44.11   +21.25
15. Pěčková Veronika          SKM9651 B KOB Směr Kroměříž               47.08   +24.22
    Končáková Klára           LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice        Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D20B      3.30 km, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kubicka Zuzanna           W03021  C PUKS Mlode Orly                 27.33         
2. Donczew Anna              D95015  C WKS Slask                       29.36   + 2.03
3. Bartczak Natalia          E75020  C UKS Orientus                    30.11   + 2.38
4. Stankiewicz Agata         28P     C UNTS Warszawa                   30.35   + 3.02
5. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       32.15   + 4.42
6. Vítková Lucie             PTI9474 B Sportovní klub Ptení            36.39   + 9.06
7. Kolesnikova Anastasia     K30     C WKS Wawel                       37.21   + 9.48
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D21B      4.50 km, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pabich Maria              E71006  C UKS Azymut Pabianice            37.06         
 2. Faron Paulina             K30022  C WKS Wawel                       37.38   + 0.32
 3. Kolosinska Jolanta        W87009  C UNTS                            38.45   + 1.39
 4. Holinková Hana            ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov               39.58   + 2.52
 5. Gajda Monika              W87001  C UNTS                            40.14   + 3.08
 6. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      40.22   + 3.16
 7. Gwozdz Ewa                E75026  C UKS Orientus                    40.35   + 3.29
 8. Rychlá Pavlína            KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         40.42   + 3.36
 9. Lajn Daria                E71002  C UKS Azymut Pabianice            40.59   + 3.53
10. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               41.13   + 4.07
11. Morawska Anna             G17007  C UKS Azymut 45                   41.26   + 4.20
12. Kopcová Michaela          KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         42.57   + 5.51
13. Lubak Kamila              D95060  C WKS Slask                       43.18   + 6.12
14. Piastrouskaya Viyaleta    W87187  C UNTS                            44.29   + 7.23
15. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         45.10   + 8.04
16. Szlendak Joanna           W87028  C UNTS                            46.02   + 8.56
17. Gorska Kinga              N61021  C UMKS Orkan                      46.16   + 9.10
18. Wicha Malgorzata          K30090  C WKS Wawel                       46.36   + 9.30
19. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         48.52   +11.46
20. Kašparová Šárka           AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opav  51.35   +14.29
21. Szubka Barbara            D95058  C WKS Slask                       52.00   +14.54
22. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.26   +15.20
23. Petrová Tereza            AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava            52.56   +15.50
24. Macková Petra             LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice        54.23   +17.17
25. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             55.52   +18.46
26. Dyzio Katarzyna           K30020  C WKS Wawel                       56.05   +18.59
27. Stachoňová Barbara        ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno              57.08   +20.02
28. Kasza Izabela             S51047  C UKS Reflex Sekcja BnO           60.52   +23.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D35B      3.50 km, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wlodarczyk Anna Maria     D93060  C MKS Paulinum                    32.37         
2. Wolek Ewa                 W87003  C UNTS                            35.43   + 3.06
3. Biolik Agnieszka          W87081  C UNTS                            38.21   + 5.44
4. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      38.28   + 5.51
5. Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice                     39.44   + 7.07
6. Binarová Jitka            UOL7751 C SK UP Olomouc                   42.18   + 9.41
7. Kovalčíková Eva           AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opav  43.24   +10.47
8. Vlachová Dita             SBR7750 C SKOB Bruntál                    47.21   +14.44
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D40B      3.10 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        28.59         
 2. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              29.33   + 0.34
 3. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    29.40   + 0.41
 4. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov               30.43   + 1.44
 5. Kostková Jana             AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opav  31.27   + 2.28
 6. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               34.30   + 5.31
 7. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    34.43   + 5.44
 8. Hájková Jitka             AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opav  35.43   + 6.44
 9. Sedlářová Pavla           AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opav  35.49   + 6.50
10. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             36.10   + 7.11
11. Chovancová Jana           TZL7352 C SKOB Zlín                       36.30   + 7.31
12. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov               36.36   + 7.37
13. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               37.31   + 8.32
14. Pěčková Monika            SKM7350 C KOB Směr Kroměříž               38.34   + 9.35
15. Sobas Joanna                      C                                 39.02   +10.03
16. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                41.02   +12.03
17. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               41.33   +12.34
18. Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB Moira Brno                  41.37   +12.38
19. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             48.00   +19.01
20. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            48.27   +19.28
21. Bogucka-Jaroszek Anna     100     C Indywidualnie                   57.04   +28.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D45B      2.90 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       26.53         
 2. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              28.33   + 1.40
 3. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             30.20   + 3.27
 4. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   32.09   + 5.16
 5. Vavrečková Ivana          JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov           33.57   + 7.04
 6. Jelínková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       35.35   + 8.42
 7. Kabáthová Jitka           ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno              35.55   + 9.02
 8. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   37.14   +10.21
 9. Končáková Kateřina        HLV6856 C KČT - OB Holešov                47.27   +20.34
10. Matyášová Lenka           LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      55.00   +28.07
    Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D50B      2.80 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Morawska Irena            G17003  C UKS Azymut 45                   26.03         
2. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        34.43   + 8.40
3. Czerkawska Urszula        S22031  C MUKS Gliwice                    35.02   + 8.59
4. Cahlová Slávka            LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice        37.17   +11.14
5. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       37.50   +11.47
6. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    39.11   +13.08
7. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              41.27   +15.24
8. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    52.29   +26.26
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D55B      2.60 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wysocka Jolanta           S28070  C UKS Kometa                      26.57         
2. Řezníková Renáta          AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opav  32.50   + 5.53
3. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       33.49   + 6.52
4. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   42.56   +15.59
5. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       48.34   +21.37
6. Olbrycht Anna             W00002  C Indywidualnie Warszawa          58.12   +31.15
7. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      58.15   +31.18
8. Bucholc Teresa            100     C Indywidualnie                  124.08   +97.11
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D60B      2.40 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Suchánková Libuše         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava             39.16         
2. Mrkvicová Ludmila         MOV4951 C SKOB Ostrava                    41.44   + 2.28
3. Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      46.58   + 7.42
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D65B      2.20 km, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            24.37         
2. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            27.40   + 3.03
3. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        30.07   + 5.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H14B      3.00 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  26.02         
 2. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  26.06   + 0.04
 3. Vopařil Jan               LCE9911 B OOB TJ Slovan Luhačovice        26.20   + 0.18
 4. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov               26.22   + 0.20
 5. Zentrich Dušan            OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        27.39   + 1.37
 6. Říčný Vojta               ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno              28.04   + 2.02
 7. Dostál Pavel              KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šum  28.28   + 2.26
 8. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             28.41   + 2.39
 9. Kroul Josef               KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šum  29.24   + 3.22
10. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              29.28   + 3.26
11. Holesz Sebastian          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    29.53   + 3.51
12. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  30.10   + 4.08
13. Tesař Vojtěch             AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opav  30.53   + 4.51
14. Valík Tomáš               AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opav  31.24   + 5.22
15. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  31.37   + 5.35
16. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             32.23   + 6.21
17. Janečka Viktor            JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov           32.33   + 6.31
18. Müller Tomáš              OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        35.13   + 9.11
19. Kadleček Jan              LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice        37.12   +11.10
20. Komenda Jan               ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno              38.17   +12.15
21. Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šum  39.31   +13.29
22. Byrczek Jan               100     C Indywidualnie                   40.30   +14.28
23. Kasza Jan                 S51079  C UKS Reflex Sekcja BnO           41.32   +15.30
24. Obstoj Adam               O49     C UKS Lotna                       42.57   +16.55
25. Kubíček David             MOV0003 B SKOB Ostrava                    43.22   +17.20
26. Podmolík Jonáš            TZL0001 C SKOB Zlín                       47.09   +21.07
27. Pawkowicz Bruno                   C                                 49.03   +23.01
28. Koleczko Bartosz          S01035  C UKS ZSZ-Jedynka                 57.32   +31.30
    Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H16B      3.30 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Baran Jan                 K30034  C WKS Wawel                       25.00         
 2. Biederman Marcin          K30093  C WKS Wawel                       25.07   + 0.07
 3. Černocký Libor            LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice        25.19   + 0.19
 4. Podmolík Josef            TZL9701 A SKOB Zlín                       25.35   + 0.35
 5. Legiec Kamil              K48010  C KS Koscielec Chrzanow           25.36   + 0.36
 6. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA URSUS Orienteering         26.12   + 1.12
 7. Jaroszek Jakub            S22035  C MUKS Gliwice                    26.28   + 1.28
 8. Šiška Petr                TZL9801 B SKOB Zlín                       26.33   + 1.33
 9. Lubak Mateusz             D95102  C WKS Slask                       26.47   + 1.47
10. Sotniczuk Piotr           W87044  C UNTS                            26.59   + 1.59
11. Lucerski Maciej                   C                                 27.13   + 2.13
11. Borgiel Jaroslaw          S01015  C UKS ZSZ-Jedynka                 27.13   + 2.13
13. Sosenko Szymon            D95106  C WKS Slask                       27.20   + 2.20
14. Wolowczyk Michal          W87034  C UNTS                            27.30   + 2.30
15. Madzia Martin             TRI9705 B TJ TŽ Třinec                    28.24   + 3.24
16. Pryjma Fryderyk           S00     C Indywidualnie Slask             29.02   + 4.02
17. Zuchmanski Przemyslaw     E75114  C UKS Orientus                    29.37   + 4.37
18. Drozd Michal              BBM9701 B BETA URSUS Orienteering         29.48   + 4.48
19. Otruba Vojtěch            JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov           30.03   + 5.03
20. Jurczyk Maciej            S03018  C UKS Sparta Czyzowice            30.32   + 5.32
21. Mikel David               TZL9703 A SKOB Zlín                       31.21   + 6.21
22. Bielka Pawel              O47     C LUKS Azymek                     32.09   + 7.09
23. Mossakowski Wojciech      W87002  C UNTS                            32.18   + 7.18
24. Cienciala Jan             TRI9801 A TJ TŽ Třinec                    34.03   + 9.03
24. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             34.03   + 9.03
26. Rutka Jan                 W87089  C UNTS                            34.20   + 9.20
27. Konečný Daniel            BBM9702 B BETA URSUS Orienteering         36.12   +11.12
28. Zvoníček Jan              SKM9801 C KOB Směr Kroměříž               39.25   +14.25
29. Wrotny Mateusz            O47     C LUKS Azymek                     39.30   +14.30
30. Swiech Mateusz            E75110  C UKS Orientus                    41.08   +16.08
31. Becmer Damian             D95084  C WKS Slask                       42.39   +17.39
32. Zwyrtek Kacper            S51109  C UKS Reflex Sekcja BnO           63.53   +38.53
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H18B      3.80 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wolowczyk Krzysztof       28P     C UNTS Warszawa                   21.23         
 2. Nowak Maciej              D93030  C MKS Paulinum                    24.18   + 2.55
 3. Skorupa Marek             K30092  C WKS Wawel                       24.19   + 2.56
 4. Podsiadly Mateusz         D95076  C WKS Slask                       25.32   + 4.09
 5. Wisniewski Lukasz         G14030  C UKS Siodemka                    26.03   + 4.40
 6. Sklenář Martin            SBR9501 B SKOB Bruntál                    26.14   + 4.51
 7. Rzentca Krzysztof         28P     C UNTS Warszawa                   27.07   + 5.44
 8. Svačina Jan               TZL9501 B SKOB Zlín                       28.29   + 7.06
 9. Fajkus Radim              JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov           29.04   + 7.41
10. Glonek Jakub              AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava            29.12   + 7.49
11. Burkart David             VIC9602 B OB Vizovice                     29.16   + 7.53
12. Dzioba Mateusz            D93012  C MKS Paulinum                    29.40   + 8.17
13. Androsov Serhii           K30     C WKS Wawel                       30.42   + 9.19
14. Palka Szymon              E75011  C UKS Orientus                    33.01   +11.38
15. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       33.07   +11.44
16. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    33.51   +12.28
17. Anc Kamil                 W87036  C UNTS                            34.40   +13.17
18. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               41.29   +20.06
    Dvorský Petr              SKM9601 A KOB Směr Kroměříž                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H20B      4.10 km, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Szmulkowski Adam          W03004  C PUKS Mlode Orly                 27.43         
2. Dudek Wojciech            W03032  C PUKS Mlode Orly                 27.51   + 0.08
3. Niewiedziala Robert       G14016  C UKS Siodemka                    28.11   + 0.28
4. Ostoj Piotr               D95073  C WKS Slask                       31.18   + 3.35
5. Zvoníček Josef            SKM9404 B KOB Směr Kroměříž               31.43   + 4.00
6. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               32.09   + 4.26
7. Iwaszczyszyn Joachim      D95074  C WKS Slask                       34.10   + 6.27
8. Jaroszek Radoslaw         S22022  C MUKS Gliwice                    38.06   +10.23
9. Rohel Marek               AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava            39.00   +11.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H21B      5.60 km, 24 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wenslaw Mateusz           G17094  C UKS Azymut 45                   32.32         
 2. Morawski Jacek            W87005  C UNTS                            33.29   + 0.57
 3. Dwojak Wojciech           D95098  C WKS Slask                       33.42   + 1.10
 4. Kowalski Wojciech         D95033  C WKS Slask                       34.27   + 1.55
 5. Pawlak Bartosz            D69001  C WKS Grunwald                    34.40   + 2.08
 6. Melecký Martin            AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opav  37.36   + 5.04
 7. Jasinski Maciej           D95090  C WKS Slask                       38.16   + 5.44
 8. Terpai Dmytro             W87087  C UNTS                            38.46   + 6.14
 9. Dutkowski Mikolaj         P35015  C UKS Arkady                      39.41   + 7.09
10. Grabowski Maciej          W87077  C UNTS                            40.13   + 7.41
11. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                       40.31   + 7.59
12. Zicha Jiří                LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice        40.42   + 8.10
13. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  41.10   + 8.38
14. Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov           41.15   + 8.43
15. Rychlý Pavel              KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         41.31   + 8.59
16. Sokalski Dariusz          28P     C UNTS Warszawa                   41.48   + 9.16
17. Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice        41.55   + 9.23
18. Jurczyk Tomasz            S03001  C UKS Sparta Czyzowice            42.02   + 9.30
19. Bzdawski Maciej           100     C Indywidualnie                   42.25   + 9.53
19. Hubáček Josef             LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice        42.25   + 9.53
21. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               43.01   +10.29
22. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno              43.11   +10.39
23. Navrátil Tomáš            ASU8817 C Magnus Orienteering             43.15   +10.43
24. Žaloudík Jiří             LOV8601 C lepus.cz                        43.19   +10.47
25. Šincl Jiří                ASU9446 A Magnus Orienteering             43.21   +10.49
26. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  43.30   +10.58
27. Pabich Mariusz            G20     C UKS Azymut                      44.03   +11.31
28. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opav  44.05   +11.33
29. Fendrych Michal           STE7607 C SK SKI-OB Šternberk             44.17   +11.45
30. Piekielny Mariusz         E70005  C MUKS Junior                     44.18   +11.46
31. Valík Luděk               AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opav  44.33   +12.01
32. Pabich Tomasz             E71005  C UKS Azymut Pabianice            44.37   +12.05
33. Lubkiewicz Tomasz         K30002  C WKS Wawel                       45.08   +12.36
34. Galicz Karol              W03031  C PUKS Mlode Orly                 46.00   +13.28
35. Stachoň Zdeněk            SKM8014 C KOB Směr Kroměříž               46.08   +13.36
36. Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice        46.22   +13.50
37. Hadač Miroslav            AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opav  46.33   +14.01
38. Kašpar Michal             TZL9308 A SKOB Zlín                       47.31   +14.59
39. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             47.52   +15.20
40. Kopec Tomáš               KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         47.55   +15.23
41. Velička Jan               VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  48.05   +15.33
42. Charuba Lukasz            E75063  C UKS Orientus                    48.12   +15.40
43. Bartlomiej Pyra           D95     C WKS Slask                       48.17   +15.45
44. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             48.20   +15.48
45. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ START Náchod                 48.37   +16.05
46. Olech Przemyslaw          G14055  C UKS Siodemka                    48.52   +16.20
47. Ostřanský Filip           ASU9243 C Magnus Orienteering             48.58   +16.26
47. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  48.58   +16.26
49. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk             49.20   +16.48
50. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         49.33   +17.01
51. Peths Jan                 KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         49.38   +17.06
52. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                49.45   +17.13
53. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             49.56   +17.24
54. Novotný Jiří              TZL8001 C SKOB Zlín                       50.41   +18.09
55. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              50.46   +18.14
56. Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                   52.55   +20.23
57. Nývlt Petr                SNA8004 C TJ START Náchod                 53.04   +20.32
58. Cygler Slawomir                   C                                 53.06   +20.34
59. Kasal Vít                 SBK7540 C KOB Start Blansko               53.25   +20.53
60. Yarmiev Artur             ZBM8800 C SK Žabovřesky Brno              53.27   +20.55
61. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    53.29   +20.57
62. Špičák František          CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    53.47   +21.15
63. Benroth Jakub             TZL9002 C SKOB Zlín                       55.07   +22.35
64. Borunský Tomáš            AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opav  55.44   +23.12
65. Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha                 56.21   +23.49
66. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                   56.58   +24.26
67. Zdráhal Tomáš             OOL5301 C SK Haná orienteering            57.07   +24.35
68. Hajdas Przemyslaw         D95072  C WKS Slask                       59.30   +26.58
69. Schäfer Jan               TZL9301 A SKOB Zlín                       59.31   +26.59
70. Lisowski Przemyslaw       D92031  C KS Artemis                      60.16   +27.44
71. Walaski Antonín           TRI8006 C TJ TŽ Třinec                    61.15   +28.43
72. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice        61.23   +28.51
73. Chmelař Daniel            VIC7212 C OB Vizovice                     70.35   +38.03
74. Maňásek Josef             89C7700 C TJ Švýcárna                     76.31   +43.59
75. Cieslik Marcin            100     C Indywidualnie                   80.29   +47.57
76. Pátek Richard             ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno              86.29   +53.57
77. Okon Przemyslaw           E70005  C MUKS Junior                     90.33   +58.01
78. Melcher Ota               PLU8001 C TJ Sokol Plumlov                95.29   +62.57
    Wdowczyk Piotr            100     C Indywidualnie                    DISK         
    Zbranek Roman             ASU8808 E Magnus Orienteering              DISK         
    Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H35B      4.20 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škoda František           LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice        29.31         
 2. Rigó Marek                ODR7101 C SKOB Odry                       30.33   + 1.02
 3. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov               30.49   + 1.18
 4. Dzik Miroslaw             S22030  C MUKS Gliwice                    31.22   + 1.51
 5. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    32.31   + 3.00
 6. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   32.49   + 3.18
 7. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                33.00   + 3.29
 8. Pěček Martin              SKM7301 C KOB Směr Kroměříž               33.45   + 4.14
 9. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        33.47   + 4.16
10. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    34.02   + 4.31
11. Biolik Grzegorz           W87     C UNTS                            34.03   + 4.32
12. Dutkiewicz Damian                 C                                 34.29   + 4.58
13. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov               34.41   + 5.10
14. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             35.31   + 6.00
15. Šuráň René                LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice        35.40   + 6.09
16. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            36.41   + 7.10
17. Peřinka Jan               AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opav  37.57   + 8.26
18. Lanc Marian               TZL5806 C SKOB Zlín                       38.47   + 9.16
19. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    38.48   + 9.17
20. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   40.14   +10.43
21. Mastela Rafal             S01001  C UKS ZSZ-Jedynka                 42.39   +13.08
22. Jurczyk Piotr             S03     C UKS Sparta Czyzowice            49.28   +19.57
23. Koleczko Lukasz           S01033  C UKS ZSZ-Jedynka                 55.49   +26.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H40B      3.60 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                     28.02         
 2. Cych Piotr                D95     C WKS Slask                       29.16   + 1.14
 3. Zentrich David            OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        31.24   + 3.22
 4. Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šum  31.38   + 3.36
 5. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              33.02   + 5.00
 6. Mianowski Rafal           W87078  C UNTS                            33.17   + 5.15
 7. Horčička Petr             UOL7007 C SK UP Olomouc                   33.22   + 5.20
 8. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         33.57   + 5.55
 9. Müller Libor              OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        38.43   +10.41
10. Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                    38.45   +10.43
11. Staszak Artur             W87     C UNTS                            40.47   +12.45
12. Galík Svatopluk           TZL6301 C SKOB Zlín                       42.23   +14.21
13. Becmer Dariusz            D95083  C WKS Slask                       43.33   +15.31
14. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       48.51   +20.49
15. Popowski Jaroslaw         W87039  C UNTS                            58.48   +30.46
16. Witkowski Zbigniew        100     C Indywidualnie                   67.04   +39.02
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H45B      3.50 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Widziewicz Remigiusz      D95003  C WKS Slask                       23.37         
 2. Moszkowicz Pawel          K30050  C WKS Wawel                       24.10   + 0.33
 3. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             25.43   + 2.06
 4. Bartczak Jaroslaw         N61001  C UMKS Orkan                      26.21   + 2.44
 5. Tesař Jiří                AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opav  28.01   + 4.24
 6. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      28.12   + 4.35
 7. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             28.17   + 4.40
 8. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         28.37   + 5.00
 9. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov               28.53   + 5.16
10. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   29.25   + 5.48
11. Wiejacki Janusz           W97029  C UKS Saper                       29.52   + 6.15
12. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           29.54   + 6.17
13. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    30.13   + 6.36
14. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              30.48   + 7.11
15. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      31.08   + 7.31
16. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              32.06   + 8.29
17. Pryjma Tomasz             S00     C Indywidualnie Slask             32.09   + 8.32
18. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    32.15   + 8.38
19. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                32.24   + 8.47
20. Vítek Zbyněk              PTI6622 C Sportovní klub Ptení            37.31   +13.54
21. Hájek Martin              KYL6801 C SK SP Kylešovice                38.31   +14.54
22. Holec Jan                 MOV6701 C SKOB Ostrava                    43.54   +20.17
    Pedowski Wojciech         W22     C OK! Sport                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H50B      3.30 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            24.53         
 2. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        27.03   + 2.10
 3. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    29.13   + 4.20
 4. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           29.17   + 4.24
 5. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            29.46   + 4.53
 6. Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                    30.39   + 5.46
 7. Končák Jaroslav           HLV6321 C KČT - OB Holešov                30.47   + 5.54
 8. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       30.52   + 5.59
 9. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov               34.07   + 9.14
10. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      34.20   + 9.27
11. Jeřábek Luboš             JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov           35.08   +10.15
12. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  36.47   +11.54
13. Prokop Lubomír            TRI6001 C TJ TŽ Třinec                    37.34   +12.41
14. Sklenář Miroslav          AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opav  37.42   +12.49
15. Matyáš Petr               LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      40.42   +15.49
16. Hyjek Adam                O47     C LUKS Azymek                     43.03   +18.10
17. Czerkawski Waclaw         S22032  C MUKS Gliwice                    43.10   +18.17
18. Polewski Dariusz          O47     C LUKS Azymek                     48.19   +23.26
19. Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž               63.58   +39.05
    Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H55B      3.10 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Guga Romuald              D95053  C WKS Slask                       27.14         
 2. Kostka Evžen              AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opav  29.40   + 2.26
 3. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    32.41   + 5.27
 4. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             36.25   + 9.11
 5. Sukeník Mojmír            KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         38.29   +11.15
 6. Wysocki Andrzej           S22     C MUKS Gliwice                    40.18   +13.04
 7. Olbrycht Janusz           W00001  C Indywidualnie Warszawa          40.40   +13.26
 8. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov               45.06   +17.52
 9. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           48.25   +21.11
10. Smolka Miloslav           OOL4901 C SK Haná orienteering            51.48   +24.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H60B      2.90 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       26.15         
 2. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            29.50   + 3.35
 3. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    30.55   + 4.40
 4. Peška Antonín             HLV4801 C KČT - OB Holešov                32.17   + 6.02
 5. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      34.33   + 8.18
 6. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             35.12   + 8.57
 7. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        35.32   + 9.17
 8. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       35.42   + 9.27
 9. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               36.42   +10.27
10. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov               37.36   +11.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H65B      2.80 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlach Oldřich             BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD            27.56         
 2. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    30.26   + 2.30
 3. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        33.16   + 5.20
 4. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            33.38   + 5.42
 5. Mrkvica Miroslav          MOV4600 C SKOB Ostrava                    33.57   + 6.01
 6. Bogulak Adam              D93096  C MKS Paulinum                    35.47   + 7.51
 7. Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                    40.21   +12.25
 8. Blimke Roman              S00     C Indywidualnie Slask             40.38   +12.42
 9. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             43.31   +15.35
10. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    52.12   +24.16
11. Stary Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD            67.23   +39.27
    Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H70B      2.20 km, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              26.26         
2. Lebek Henryk              S00003  C Indywidualnie Slask             39.00   +12.34
3. Sedlář Vladimír           AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opav  41.25   +14.59
4. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              44.10   +17.44
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H75B      1.90 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       52.43         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D10C      1.80 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   18.05         
 2. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   25.51   + 7.46
 3. Hubáčková Dagmar          LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        26.49   + 8.44
 4. Staňková Monika           PLU0353 C TJ Sokol Plumlov                29.01   +10.56
 5. Kolakowska Weronika       O49     C UKS Lotna                       29.37   +11.32
 6. Hartmannová Anna          PLU0354 C TJ Sokol Plumlov                29.55   +11.50
 7. Ogrodnik Magdalena        O49     C UKS Lotna                       32.55   +14.50
 8. Pietrasz Martyna          O47     C LUKS Azymek                     41.56   +23.51
 9. Szczuka Martyna           O47     C LUKS Azymek                     44.33   +26.28
10. Končáková Alžběta         HLV     C KČT - OB Holešov                46.07   +28.02
    Dittrichová Lucie         SKM0551 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
    Černochová Michaela       PLU0351 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
D12C      2.10 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dittrichová Michaela      SKM0251 C KOB Směr Kroměříž               24.59         
 2. Olesniewicz Karolina      O49     C UKS Lotna                       32.53   + 7.54
 3. Dammfeld Karolina                 C                                 35.09   +10.10
 4. Szwinge Oliwia            O49     C UKS Lotna                       39.04   +14.05
 5. Zebracka Milena                   C                                 43.39   +18.40
 6. Kliszcz Daria             O49     C UKS Lotna                       46.30   +21.31
 7. Lakomska Aleksandra       O49     C UKS Lotna                       59.43   +34.44
 8. Gidel Zuzanna             O49     C UKS Lotna                       63.46   +38.47
 9. Fergusonová Nikola        PLU0250 C TJ Sokol Plumlov                65.36   +40.37
10. Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                     76.31   +51.32
    Czekala Oliwia            O49     C UKS Lotna                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H10C      1.80 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cych Mikolaj              NNN     C NNN/Neregistrovaní              15.05         
 2. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               15.15   + 0.10
 3. Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  18.23   + 3.18
 4. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov               21.25   + 6.20
 5. Cych Maksymilan           NNN     C NNN/Neregistrovaní              25.27   +10.22
 6. Biolik Emil               W87080  C UNTS                            36.49   +21.44
 7. Jachec Tomasz                     C                                 39.27   +24.22
 8. Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  43.38   +28.33
 9. Mytych Jakub              O47     C LUKS Azymek                     56.53   +41.48
    Otruba František          PLU0501 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
    Černoch Martin            PLU0500 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
H12C      2.20 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šimek Štěpán              UOL0104 B SK UP Olomouc                   19.22         
 2. Kovařík Martin            TRI0101 B TJ TŽ Třinec                    19.49   + 0.27
 3. Hyla Damian               O47     C LUKS Azymek                     25.47   + 6.25
 4. Kostka Jiří               AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opav  26.53   + 7.31
 5. Chovanec Václav           TZL0201 C SKOB Zlín                       26.54   + 7.32
 6. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov               28.34   + 9.12
 7. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             29.21   + 9.59
 8. Valík Adam                AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opav  31.00   +11.38
 9. Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK Haná orienteering            39.01   +19.39
10. Obstoj Piotr              O49     C UKS Lotna                       44.42   +25.20
11. Hartmann Matouš           PLU0101 C TJ Sokol Plumlov                54.13   +34.51
12. Gidel Samuel              O49     C UKS Lotna                       66.22   +47.00
    Koleczko Blazej           S01036  C UKS ZSZ-Jedynka                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
HDR      1.70 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovařík Tomáš             TRI0400 C TJ TŽ Třinec                    18.35         
 2. Majer Jagoda              O47     C LUKS Azymek                     19.28   + 0.53
 3. Dammfeld Adam             O49     C UKS Lotna                       22.08   + 3.33
 4. Mianowska Tosia           W87     C UNTS                            22.18   + 3.43
 5. Michálková Sabina                 C                                 24.34   + 5.59
 6. Kovalčíková Alena         AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opav  26.26   + 7.51
 7. Hyla Natalia              O47     C LUKS Azymek                     27.47   + 9.12
 8. Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    28.38   +10.03
 9. Sedláček Matěj            HLV1000 C KČT - OB Holešov                32.29   +13.54
10. Sikora Jan                        C                                 32.40   +14.05
11. Kovalčíková Anna          AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opav  32.53   +14.18
12. Klechová Karolína         AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opav  32.54   +14.19
13. Zavřel Mikuláš            KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         33.51   +15.16
14. Škodová Štěpánka                  C                                 33.58   +15.23
15. Slavík Ondřej             VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  34.50   +16.15
16. Mrkvica Václav            ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory               42.21   +23.46
17. Ondráček Viktor           KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.11   +33.36
18. Dzik Zofia                        C                                 52.29   +33.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
P      2.00 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovařík Martin            TRI7700 C TJ TŽ Třinec                    16.30         
 2. Slavík Tomáš              VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  16.51   + 0.21
 3. Gryc Tomáš                TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno               17.01   + 0.31
 4. Zelewsky Darius                   C                                 17.58   + 1.28
 5. Čech Tomáš                        C                                 18.06   + 1.36
 6. Gajda Lukasz              O48     C LUKS Azymek Lotna               18.17   + 1.47
 7. Krochmal Adam                     C                                 19.04   + 2.34
 8. Minarčík Tomáš            NNN     C NNN/Neregistrovaní              19.22   + 2.52
 9. Opanowicz Dominik                 C                                 20.02   + 3.32
10. Ratuszniak Adam           O47     C LUKS Azymek                     20.08   + 3.38
11. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              20.12   + 3.42
12. Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         20.27   + 3.57
13. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  20.30   + 4.00
14. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                    20.48   + 4.18
15. Švancárová Helena         KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.55   + 4.25
16. Wysocka Olga              S28     C UKS Kometa                      21.54   + 5.24
17. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.53   + 6.23
18. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.20   + 6.50
19. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              23.49   + 7.19
20. Peňázová Hana             NNN     C NNN/Neregistrovaní              25.30   + 9.00
21. Ondráček Martin           KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šum  26.49   +10.19
22. Němečková Věra            PLU7777 C TJ Sokol Plumlov                26.54   +10.24
23. Smékalová Jana            UOL7899 C SK UP Olomouc                   29.38   +13.08
24. Oleszek Maciej            O49     C UKS Lotna                       30.28   +13.58
25. Swiatkowska Bogumila      D93     C MKS Paulinum                    35.31   +19.01
26. Pipiro Grazyna            S01065  C UKS ZSZ-Jedynka                 36.00   +19.30
27. Pipiro Grzegorz           S01066  C UKS ZSZ-Jedynka                 36.54   +20.24
28. Balmowski Radoslav                C                                 62.06   +45.36
29. Slavík Martin             VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  66.09   +49.39
    Grudziecka Aneta          G14     C UKS Siodemka                     DISK         
    Svačinková Jitka          VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:45
02.06.2013 Žebříček B - Morava
ZMG      2.00 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vosáhlo Jan               SSK     C                                 18.43         
2. Jusik Panek                       C                                 23.04   + 4.21
3. Wrzosek Malgorzata                C                                 24.08   + 5.25
4. Štětínská Tereza          MOV0751 C SKOB Ostrava                    43.01   +24.18
-------------------------------------------------------------------------------------