Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D14B      2.00 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájková Lenka             AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opav  17.56         
 2. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             18.24   + 0.28
 3. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               19.23   + 1.27
 4. Wierzba Wiktoria          D93111  C MKS Paulinum                    22.10   + 4.14
 5. Sulikowska Weronika       O49     C UKS Lotna                       24.00   + 6.04
 6. Koltun Maja               O49     C UKS Lotna                       25.46   + 7.50
 7. Ozga Barbara              O47     C LUKS Azymek                     28.01   +10.05
 8. Kopa Claudia              O49     C UKS Lotna                       31.31   +13.35
 9. Goscinska Adrianna        O47     C LUKS Azymek                     35.16   +17.20
10. Krawczyk Anna             S51113  C UKS Reflex Sekcja BnO           36.14   +18.18
11. Piecha Agnieszka          S51120  C UKS Reflex Sekcja BnO           37.16   +19.20
12. Witkowska Natalia         100     C Indywidualnie                   40.33   +22.37
13. Kopietz Malgorzata        O49     C UKS Lotna                       49.30   +31.34
14. Paterok Estera            O49     C UKS Lotna                       52.28   +34.32
    Jurczyk Marta             S03017  C UKS Sparta Czyzowice             DISK         
    Kowalska Agata            S51112  C UKS Reflex Sekcja BnO            DISK         
    Konopacka Martyna         S51115  C UKS Reflex Sekcja BnO            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D16B      2.30 km, 40 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wanczyk Zuzanna           W03027  C PUKS Mlode Orly                 13.10         
 2. Grobelna Kamila           D95101  C WKS Slask                       14.05   + 0.55
 3. Sobas Aleksandra          K30098  C WKS Wawel                       14.28   + 1.18
 4. Legiec Roksana            K48011  C KS Koscielec Chrzanow           14.33   + 1.23
 5. Korpasová Tereza          LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      15.00   + 1.50
 6. Olszanska Maja            NNN     C NNN/Neregistrovaní              15.06   + 1.56
 6. Wzietek Barbara           K48020  C KS Koscielec Chrzanow           15.06   + 1.56
 8. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    15.19   + 2.09
 9. Lech Zuzanna              E75102  C UKS Orientus                    15.21   + 2.11
10. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           15.50   + 2.40
11. Sembratowicz Teresa       D95105  C WKS Slask                       15.56   + 2.46
12. Madra Paulina             D95103  C WKS Slask                       16.11   + 3.01
13. Filipowska Aleksandra     E75101  C UKS Orientus                    16.14   + 3.04
14. Zieba Emilia              D95107  C WKS Slask                       16.19   + 3.09
15. Bugaj Katarzyna           K30     C WKS Wawel                       17.03   + 3.53
16. Kazmierczak Marzena       E75016  C UKS Orientus                    17.10   + 4.00
17. Dopierala Romana          P35052  C UKS Arkady                      18.04   + 4.54
18. Antonowicz Anna-Maria     W87101  C UNTS                            20.25   + 7.15
19. Dzik Justyna              S22033  C MUKS Gliwice                    21.14   + 8.04
20. Tomaszczyk Angelika       O47     C LUKS Azymek                     22.42   + 9.32
21. Mikulska Ewelina          O47     C LUKS Azymek                     23.47   +10.37
22. Strymecka Nikola          S51101  C UKS Reflex Sekcja BnO           24.54   +11.44
    Bonat Julia               S00     C Indywidualnie Slask              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D18B      2.50 km, 55 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Morawska Maja             G17005  C UKS Azymut 45                   18.36         
2. Matyba Anna               P35066  C UKS Arkady                      19.04   + 0.28
3. Kašparová Zuzana          SSU9661 B SK Severka Šumperk              21.30   + 2.54
4. Bialkowska Aneta          E75081  C UKS Orientus                    21.35   + 2.59
5. Banas Agnieszka           E75093  C UKS Orientus                    22.20   + 3.44
6. Machusová Karolína        SSU9666 A SK Severka Šumperk              23.28   + 4.52
7. Magierska Zuzanna         E75117  C UKS Orientus                    24.41   + 6.05
8. Jankowska Joanna                  C                                 28.11   + 9.35
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D20B      2.50 km, 55 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kubicka Zuzanna           W03021  C PUKS Mlode Orly                 17.47         
2. Donczew Anna              D95015  C WKS Slask                       19.58   + 2.11
3. Bartczak Natalia          E75020  C UKS Orientus                    22.49   + 5.02
4. Kolesnikova Anastasia     K30     C WKS Wawel                       25.59   + 8.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D21B      2.90 km, 65 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Lajn Daria                E71002  C UKS Azymut Pabianice            16.58         
 2. Faron Paulina             K30022  C WKS Wawel                       17.28   + 0.30
 3. Wicha Malgorzata          K30090  C WKS Wawel                       18.50   + 1.52
 4. Piastrouskaya Viyaleta    W87187  C UNTS                            18.55   + 1.57
 5. Pabich Maria              E71006  C UKS Azymut Pabianice            19.56   + 2.58
 6. Lubak Kamila              D95060  C WKS Slask                       22.05   + 5.07
 7. Koziolek Julia            D95017  C WKS Slask                       23.07   + 6.09
 8. Gorska Kinga              N61021  C UMKS Orkan                      23.12   + 6.14
 9. Stachoňová Barbara        ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno              23.51   + 6.53
10. Dyzio Katarzyna           K30020  C WKS Wawel                       24.19   + 7.21
11. Kolosinska Jolanta        W87009  C UNTS                            24.22   + 7.24
12. Kasza Izabela             S51047  C UKS Reflex Sekcja BnO           24.57   + 7.59
13. Wysocka Malwina           S28008  C UKS Kometa                      25.14   + 8.16
14. Kašparová Šárka           AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opav  26.08   + 9.10
    Gwozdz Ewa                E75026  C UKS Orientus                     DISK         
    Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D35B      2.50 km, 55 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wlodarczyk Anna Maria     D93060  C MKS Paulinum                    21.19         
2. Biolik Agnieszka          W87081  C UNTS                            21.45   + 0.26
3. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      27.16   + 5.57
4. Vlachová Dita             SBR7750 C SKOB Bruntál                    28.44   + 7.25
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D40B      2.50 km, 55 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    20.21         
2. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              23.26   + 3.05
3. Sobas Joanna                      C                                 26.24   + 6.03
4. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             28.38   + 8.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D45B      2.30 km, 40 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vavrečková Ivana          JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov           21.29         
2. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   26.17   + 4.48
3. Matyášová Lenka           LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      27.05   + 5.36
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D50B      2.30 km, 40 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Morawska Irena            G17003  C UKS Azymut 45                   17.21         
2. Czerkawska Urszula        S22031  C MUKS Gliwice                    19.24   + 2.03
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D55B      2.00 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wysocka Jolanta           S28070  C UKS Kometa                      25.53         
2. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      33.38   + 7.45
3. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   34.02   + 8.09
4. Olbrycht Anna             W00002  C Indywidualnie Warszawa          40.12   +14.19
5. Bucholc Teresa            100     C Indywidualnie                   65.23   +39.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D60B      2.00 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      30.55         
2. Mrkvicová Ludmila         MOV4951 C SKOB Ostrava                    39.23   + 8.28
   Suchánková Libuše         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D65B      1.70 km, 40 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            20.10         
2. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            30.29   +10.19
3. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        39.03   +18.53
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H14B      2.30 km, 40 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Janečka Viktor            JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov           13.53         
2. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   13.59   + 0.06
3. Tesař Vojtěch             AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opav  16.00   + 2.07
4. Byrczek Jan               100     C Indywidualnie                   16.55   + 3.02
5. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              17.12   + 3.19
6. Obstoj Adam               O49     C UKS Lotna                       18.18   + 4.25
7. Kasza Jan                 S51079  C UKS Reflex Sekcja BnO           18.20   + 4.27
8. Koleczko Bartosz          S01035  C UKS ZSZ-Jedynka                 19.17   + 5.24
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H16B      2.70 km, 65 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wolowczyk Michal          W87034  C UNTS                            16.57         
 2. Legiec Kamil              K48010  C KS Koscielec Chrzanow           16.59   + 0.02
 3. Sosenko Szymon            D95106  C WKS Slask                       17.07   + 0.10
 4. Biederman Marcin          K30093  C WKS Wawel                       17.10   + 0.13
 5. Baran Jan                 K30034  C WKS Wawel                       17.19   + 0.22
 6. Pryjma Fryderyk           S00     C Indywidualnie Slask             18.00   + 1.03
 7. Rutka Jan                 W87089  C UNTS                            18.33   + 1.36
 7. Jaroszek Jakub            S22035  C MUKS Gliwice                    18.33   + 1.36
 9. Mossakowski Wojciech      W87002  C UNTS                            20.05   + 3.08
10. Borgiel Jaroslaw          S01015  C UKS ZSZ-Jedynka                 20.16   + 3.19
11. Lubak Mateusz             D95102  C WKS Slask                       21.17   + 4.20
12. Jurczyk Maciej            S03018  C UKS Sparta Czyzowice            22.11   + 5.14
13. Zuchmanski Przemyslaw     E75114  C UKS Orientus                    23.47   + 6.50
14. Wrotny Mateusz            O47     C LUKS Azymek                     24.19   + 7.22
15. Swiech Mateusz            E75110  C UKS Orientus                    25.24   + 8.27
16. Bielka Pawel              O47     C LUKS Azymek                     27.56   +10.59
    Sotniczuk Piotr           W87044  C UNTS                             DISK         
    Zwyrtek Kacper            S51109  C UKS Reflex Sekcja BnO            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H18B      2.80 km, 65 m, 19 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Nowak Maciej              D93030  C MKS Paulinum                    15.52         
2. Skorupa Marek             K30092  C WKS Wawel                       16.41   + 0.49
3. Fajkus Radim              JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov           17.25   + 1.33
4. Anc Kamil                 W87036  C UNTS                            18.40   + 2.48
5. Palka Szymon              E75011  C UKS Orientus                    19.29   + 3.37
6. Androsov Serhii           K30     C WKS Wawel                       20.02   + 4.10
7. Lucarski Maciej           D93012  C MKS Paulinum                    32.43   +16.51
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H20B      3.00 km, 60 m, 23 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Niewiedziala Robert       G14016  C UKS Siodemka                    17.44         
2. Szmulkowski Adam          W03004  C PUKS Mlode Orly                 19.13   + 1.29
3. Dudek Wojciech            W03032  C PUKS Mlode Orly                 20.07   + 2.23
4. Jaroszek Radoslaw         S22022  C MUKS Gliwice                    25.10   + 7.26
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H21B      3.60 km, 75 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dwojak Wojciech           D95098  C WKS Slask                       17.03         
 2. Kowalski Wojciech         D95033  C WKS Slask                       18.05   + 1.02
 3. Dutkowski Mikolaj         P35015  C UKS Arkady                      18.27   + 1.24
 4. Pawlak Bartosz            D69001  C WKS Grunwald                    18.52   + 1.49
 5. Podzinski Rafal           E75077  C UKS Orientus                    19.23   + 2.20
 6. Rychlý Pavel              KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         21.03   + 4.00
 7. Jasinski Maciej           D95090  C WKS Slask                       21.09   + 4.06
 8. Charuba Lukasz            E75063  C UKS Orientus                    21.59   + 4.56
 9. Pabich Mariusz            G20     C UKS Azymut                      22.40   + 5.37
10. Olech Przemyslaw          G14055  C UKS Siodemka                    23.13   + 6.10
11. Galicz Karol              W03031  C PUKS Mlode Orly                 23.55   + 6.52
12. Jurczyk Tomasz            S03001  C UKS Sparta Czyzowice            25.45   + 8.42
13. Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                   25.57   + 8.54
14. Pátek Richard             ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno              27.07   +10.04
15. Lisowski Przemyslaw       D92031  C KS Artemis                      28.17   +11.14
16. Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha                 30.28   +13.25
17. Hajdas Przemyslaw         D95072  C WKS Slask                       33.21   +16.18
18. Piekielny Mariusz         E70005  C MUKS Junior                     37.30   +20.27
19. Kasal Vít                 SBK7540 C KOB Start Blansko               37.45   +20.42
20. Cieslik Marcin            100     C Indywidualnie                   38.37   +21.34
21. Kozelský Miroslav         KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         38.59   +21.56
22. Wdowczyk Piotr            100     C Indywidualnie                   40.32   +23.29
23. Pabich Tomasz             E71005  C UKS Azymut Pabianice            42.31   +25.28
24. Okon Przemyslaw           E70005  C MUKS Junior                     68.50   +51.47
    Bzdawski Maciej           100     C Indywidualnie                    DISK         
    Sklenář Martin            SBR9501 B SKOB Bruntál                     DISK         
    Lubkiewicz Tomasz         K30002  C WKS Wawel                        DISK         
    Wenslaw Mateusz           G17094  C UKS Azymut 45                    DISK         
    Stachoň Zdeněk            SKM8014 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H35B      2.80 km, 65 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Biolik Grzegorz           W87     C UNTS                            20.43         
 2. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   20.47   + 0.04
 3. Dzik Miroslaw             S22030  C MUKS Gliwice                    21.00   + 0.17
 4. Mastela Rafal             S01001  C UKS ZSZ-Jedynka                 24.11   + 3.28
 5. Masny Krzysztof           S01041  C UKS ZSZ-Jedynka                 24.41   + 3.58
 6. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   25.19   + 4.36
 7. Holec Jan                 MOV6701 C SKOB Ostrava                    26.15   + 5.32
 8. Jurczyk Piotr             S03     C UKS Sparta Czyzowice            28.39   + 7.56
 9. Porada Robert             S51100  C UKS Reflex Sekcja BnO           29.47   + 9.04
10. Koleczko Lukasz           S01033  C UKS ZSZ-Jedynka                 47.01   +26.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H40B      2.80 km, 65 m, 19 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              21.12         
2. Witkowski Zbigniew        100     C Indywidualnie                   36.23   +15.11
   Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                     DISK         
   Cych Piotr                D956840 C WKS Slask                        DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H45B      2.70 km, 55 m, 20 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Widziewicz Remigiusz      D95003  C WKS Slask                       18.27         
2. Moszkowicz Pawel          K30050  C WKS Wawel                       18.45   + 0.18
3. Tesař Jiří                AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opav  19.30   + 1.03
4. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   20.27   + 2.00
5. Bartczak Jaroslaw         N61001  C UMKS Orkan                      20.57   + 2.30
6. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           21.13   + 2.46
7. Wiejacki Janusz           W97029  C UKS Saper                       26.52   + 8.25
8. Pryjma Tomasz             S00     C Indywidualnie Slask             28.00   + 9.33
9. Pedowski Wojciech         W22     C OK! Sport                       38.55   +20.28
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H50B      2.70 km, 65 m, 20 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           22.20         
2. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      29.34   + 7.14
3. Matyáš Petr               LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      31.09   + 8.49
4. Hyjek Adam                O47     C LUKS Azymek                     31.34   + 9.14
5. Polewski Dariusz          O47     C LUKS Azymek                     38.54   +16.34
6. Czerkawski Waclaw         S22032  C MUKS Gliwice                    40.19   +17.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H55B      2.40 km, 45 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Guga Romuald              D95053  C WKS Slask                       16.36         
2. Krol Benedykt             G14001  C UKS Siodemka                    18.40   + 2.04
3. Sukeník Mojmír            KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         19.37   + 3.01
4. Malinowski Wiktoria       E17002  C MKS Metalowiec                  21.10   + 4.34
5. Smolka Miloslav           OOL4901 C SK Haná orienteering            26.13   + 9.37
6. Wysocki Andrzej           S22     C MUKS Gliwice                    27.01   +10.25
7. Olbrycht Janusz           W00001  C Indywidualnie Warszawa          28.22   +11.46
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H60B      2.40 km, 45 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H65B      2.00 km, 50 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        18.54         
2. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            19.04   + 0.10
3. Bogulak Adam                      C                                 23.53   + 4.59
4. Mrkvica Miroslav          MOV4600 C SKOB Ostrava                    24.46   + 5.52
5. Blimke Roman              S00     C Indywidualnie Slask             30.35   +11.41
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H70B      2.00 km, 50 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Lebek Henryk              S00003  C Indywidualnie Slask             41.40         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H75B      1.70 km, 40 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D10C      1.40 km, 30 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   10.47         
2. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   18.09   + 7.22
3. Ogrodnik Magdalena        O49     C UKS Lotna                       25.20   +14.33
4. Szczuka Martyna           O47     C LUKS Azymek                     44.06   +33.19
   Pietrasz Martyna          O47     C LUKS Azymek                      DISK         
   Kolakowska Weronika       O49     C UKS Lotna                        DISK         
   Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                    DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
D12C      1.60 km, 35 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      15.31         
 2. Szwinge Oliwia            O49     C UKS Lotna                       20.28   + 4.57
 3. Olesniewicz Karolina      O49     C UKS Lotna                       24.59   + 9.28
 4. Dammfeld Karolina                 C                                 25.59   +10.28
 5. Czekala Oliwia            O49     C UKS Lotna                       26.58   +11.27
 6. Gidel Zuzanna             O49     C UKS Lotna                       28.55   +13.24
 7. Konieczny Karolina        O49     C UKS Lotna                       29.14   +13.43
 8. Zebracka Milena                   C                                 30.08   +14.37
 9. Lakomska Aleksandra       O49     C UKS Lotna                       34.46   +19.15
10. Kliszcz Daria             O49     C UKS Lotna                       35.49   +20.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H10C      1.40 km, 30 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Cych Mikolaj              NNN     C NNN/Neregistrovaní               9.44         
2. Cych Maksymilan           NNN     C NNN/Neregistrovaní              11.07   + 1.23
3. Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  12.37   + 2.53
4. Biolik Emil               W87080  C UNTS                            13.26   + 3.42
5. Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  14.38   + 4.54
6. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               16.32   + 6.48
   Jachec Tomasz                     C                                  DISK         
   Mytych Jakub              O47     C LUKS Azymek                      DISK         
   Kedziora Rafal            O47     C LUKS Azymek                      DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
H12C      1.60 km, 35 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kovařík Martin            TRI0101 B TJ TŽ Třinec                    11.11         
2. Šimek Štěpán              UOL0104 B SK UP Olomouc                   11.51   + 0.40
3. Koleczko Blazej           S01036  C UKS ZSZ-Jedynka                 12.22   + 1.11
4. Hyla Damian               O47     C LUKS Azymek                     13.12   + 2.01
5. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             14.18   + 3.07
6. Gidel Samuel              O49     C UKS Lotna                       28.58   +17.47
7. Obstoj Piotr              O49     C UKS Lotna                       38.54   +27.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
HDR      1.40 km, 35 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kovařík Tomáš             TRI0400 C TJ TŽ Třinec                    13.27         
2. Dammfeld Adam             O49     C UKS Lotna                       14.38   + 1.11
3. Mianowska Tosia           W87     C UNTS                            17.42   + 4.15
4. Hyla Natalia              O47     C LUKS Azymek                     19.51   + 6.24
5. Sikora Jan                        C                                 20.24   + 6.57
6. Majer Jagoda              O47     C LUKS Azymek                     21.00   + 7.33
7. Masny Tadek&Przemek       S01     C UKS ZSZ-Jedynka                 28.01   +14.34
8. Dzik Zosia                100     C Indywidualnie                   28.34   +15.07
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
P      2.00 km, 35 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovařík Martin            TRI7700 C TJ TŽ Třinec                    14.42         
 2. Ratuszniak Adam           O47     C LUKS Azymek                     15.18   + 0.36
 3. Zeleski Darek             G14     C UKS Siodemka                    16.22   + 1.40
 4. Gajda Lukasz              O48     C LUKS Azymek Lotna               17.02   + 2.20
 5. Opanowicz Dominik         G1487   C UKS Siodemka                    17.04   + 2.22
 6. Wrzosek Mazgorzapa                C                                 17.30   + 2.48
 7. Jusik Panek                       C                                 17.31   + 2.49
 8. Tomáš Minarčík            NNN     C NNN/Neregistrovaní              17.57   + 3.15
 9. Majer Ewa                         C                                 22.35   + 7.53
10. Wysocka Olga              S28     C UKS Kometa                      23.36   + 8.54
11. Oleszek Maciej            O49     C UKS Lotna                       24.21   + 9.39
12. Smékalová Jana            UOL7899 C SK UP Olomouc                   26.41   +11.59
13. Grudziecka Aneta          G14     C UKS Siodemka                    31.32   +16.50
14. Swiatkowska Bogumila      D93     C MKS Paulinum                    38.49   +24.07
15. Pipiro Grzegorz           S01066  C UKS ZSZ-Jedynka                 40.50   +26.08
16. Pipiro Grazyna            S01065  C UKS ZSZ-Jedynka                 40.57   +26.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.06.2013 19:49
31.05.2013 MUNA 2013 - sprint
ZMG      1.60 km, 25 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------