01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D10C      2.50 km, 7 kontrol
protokol  výsledky                         K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       cíl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Binarová Adéla             26.16   3.37/ 3   6.18/ 2   9.48/ 2  11.29/ 1  18.29/ 1  23.45/ 1  24.47/ 1  26.16/ 1
    UOL0452 C SK UP Olomouc            3.37/ 3   2.41/ 4   3.30/ 2   1.41/ 2   7.00/ 3   5.16/ 4   1.02/15   1.29/17

 2. Hubáčková Dagmar           27.35   3.16/ 1   5.12/ 1   9.21/ 1  15.15/ 3  21.45/ 2  25.59/ 2  26.32/ 2  27.35/ 2
    LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovi   3.16/ 1   1.56/ 1   4.09/ 5   5.54/20   6.30/ 1   4.14/ 1   0.33/ 1   1.03/ 1

 3. Černochová Michaela        32.12   6.07/12  12.29/15  15.56/10  17.25/ 7  24.25/ 3  29.49/ 3  30.47/ 3  32.12/ 3
    PLU0351 C TJ Sokol Plumlov         6.07/12   6.22/14   3.27/ 1   1.29/ 1   7.00/ 3   5.24/ 5   0.58/12   1.25/13

 4. Lukašáková Sára            33.00   4.28/ 6   9.13/ 7  12.54/ 6  16.22/ 5  25.32/ 6  31.00/ 4  31.43/ 4  33.00/ 4
    STE0450 C SK SKI-OB Šternberk      4.28/ 6   4.45/12   3.41/ 4   3.28/11   9.10/ 9   5.28/ 7   0.43/ 7   1.17/ 8

 5. Tesařová Tereza            33.20   6.34/15   9.38/10  13.16/ 8  17.55/ 8  25.02/ 4  31.30/ 5  32.10/ 5  33.20/ 5
    KSU0393 C Klub vytrvalostních sp   6.34/15   3.04/ 8   3.38/ 3   4.39/14   7.07/ 5   6.28/11   0.40/ 5   1.10/ 2

 6. Švidrnochová Eliška        34.15   3.32/ 2   6.24/ 3  12.36/ 3  14.32/ 2  25.11/ 5  32.03/ 6  32.57/ 6  34.15/ 6
    MOV0451 C SKOB Ostrava             3.32/ 2   2.52/ 7   6.12/ 9   1.56/ 6  10.39/11   6.52/12   0.54/10   1.18/ 9

 7. Smékalová Viktorie         34.40   5.31/11   7.59/ 5  12.43/ 5  15.50/ 4  26.27/ 7  32.30/ 7  33.25/ 7  34.40/ 7
    UOL0450 C SK UP Olomouc            5.31/11   2.28/ 2   4.44/ 7   3.07/10  10.37/10   6.03/10   0.55/11   1.15/ 7

 8. Šneiderová Daniela         35.21   4.46/ 9  12.22/14  18.51/13  20.35/12  27.27/ 8  32.40/ 8  34.03/ 8  35.21/ 8
    ASU0398 C Magnus Orienteering      4.46/ 9   7.36/17   6.29/11   1.44/ 3   6.52/ 2   5.13/ 3   1.23/22   1.18/ 9

 9. Šánová Julie               37.31   6.38/17   9.22/ 9  16.01/11  18.27/ 9  29.48/ 9  35.13/ 9  36.18/ 9  37.31/ 9
    KSU0494 C Klub vytrvalostních sp   6.38/17   2.44/ 6   6.39/12   2.26/ 9  11.21/12   5.25/ 6   1.05/19   1.13/ 5

10. Stryková Vlasta            37.58   4.33/ 7   8.27/ 6  12.58/ 7  18.31/10  30.16/11  35.22/10  36.44/10  37.58/10
    KSU0454 C Klub vytrvalostních sp   4.33/ 7   3.54/10   4.31/ 6   5.33/19  11.45/13   5.06/ 2   1.22/21   1.14/ 6

11. Skoumalová Petra           39.30   4.38/ 8   7.17/ 4  12.36/ 3  16.59/ 6  29.59/10  37.01/11  38.03/11  39.30/11
    KSU0484 C Klub vytrvalostních sp   4.38/ 8   2.39/ 3   5.19/ 8   4.23/13  13.00/16   7.02/14   1.02/15   1.27/15

12. Knyplová Tereza            43.18   7.57/19  13.57/16  22.17/14  27.04/14  34.55/12  40.35/12  41.20/12  43.18/12
    KSU0464 C Klub vytrvalostních sp   7.57/19   6.00/13   8.20/15   4.47/15   7.51/ 6   5.40/ 8   0.45/ 8   1.58/22

13. Smékalová Karolína         51.22   4.04/ 5  15.53/17  25.33/16  29.06/15  41.56/13  48.58/13  50.04/13  51.22/13
    UOL0451 C SK UP Olomouc            4.04/ 5  11.49/21   9.40/16   3.33/12  12.50/14   7.02/14   1.06/20   1.18/ 9

14. Neumannová Kristýna        53.05   8.52/20  15.55/18  33.42/19  35.32/18  44.23/14  51.20/14  51.53/14  53.05/14
    STE0550 C SK SKI-OB Šternberk      8.52/20   7.03/15  17.47/19   1.50/ 5   8.51/ 8   6.57/13   0.33/ 1   1.12/ 3

15. Bartošová Anna             56.30  11.50/21  18.56/20  36.44/21  38.33/20  47.22/16  54.27/15  55.02/15  56.30/15
    KSU0474 C Klub vytrvalostních sp  11.50/21   7.06/16  17.48/20   1.49/ 4   8.49/ 7   7.05/16   0.35/ 3   1.28/16

16. Švecová Šárka              57.45   6.07/12  16.21/19  24.00/15  26.04/13  49.17/19  55.08/16  56.08/16  57.45/16
    PLU0352 C TJ Sokol Plumlov         6.07/12  10.14/20   7.39/13   2.04/ 7  23.13/20   5.51/ 9   1.00/13   1.37/18

17. Hartmannová Anna           59.05   6.37/16   9.19/ 8  15.39/ 9  29.18/16  48.47/18  56.55/17  57.42/17  59.05/17
    PLU0354 C TJ Sokol Plumlov         6.37/16   2.42/ 5   6.20/10  13.39/21  19.29/19   8.08/17   0.47/ 9   1.23/12

18. Staňková Monika            60.05   5.22/10   9.52/12  17.58/12  20.02/11  45.06/15  58.04/18  58.39/18  60.05/18
    PLU0353 C TJ Sokol Plumlov         5.22/10   4.30/11   8.06/14   2.04/ 7  25.04/21  12.58/20   0.35/ 3   1.26/14

19. Kolakowska Weronika        63.44   6.19/14   9.40/11  25.52/17  31.06/17  47.49/17  60.54/19  61.56/19  63.44/19
    O49     C UKS Lotna                6.19/14   3.21/ 9  16.12/18   5.14/16  16.43/18  13.05/22   1.02/15   1.48/20

20. Szczuka Martyna            75.59   7.41/18  22.01/22  34.24/20  49.46/22  62.40/20  73.45/20  74.47/20  75.59/20
    O47     C LUKS Azymek              7.41/18  14.20/22  12.23/17  15.22/22  12.54/15  11.05/18   1.02/15   1.12/ 3

21. Pietrasz Martyna           78.51  12.49/22  21.21/21  41.02/22  46.18/21  62.53/21  75.57/21  76.58/21  78.51/21
    O47     C LUKS Azymek             12.49/22   8.32/18  19.41/22   5.16/17  16.35/17  13.04/21   1.01/14   1.53/21

22. Ogrodnik Magdalena         79.18   3.45/ 4  12.18/13  31.49/18  37.21/19  64.03/22  76.51/22  77.31/22  79.18/22
    O49     C UKS Lotna                3.45/ 4   8.33/19  19.31/21   5.32/18  26.42/22  12.48/19   0.40/ 5   1.47/19
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------