01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H12C      3.20 km, 5 kontrol
protokol  výsledky                         K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       cíl
------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šimek Štěpán               24.26   5.06/ 1   7.52/ 1  10.04/ 1  19.06/ 1  23.30/ 1  24.26/ 1
    UOL0104 B SK UP Olomouc            5.06/ 1   2.46/ 4   2.12/ 1   9.02/ 1   4.24/ 3   0.56/ 1

 2. Světnický František        28.19   5.44/ 3   8.26/ 3  11.16/ 3  21.49/ 2  27.13/ 2  28.19/ 2
    STE0204 C SK SKI-OB Šternberk      5.44/ 3   2.42/ 1   2.50/ 9  10.33/ 6   5.24/ 9   1.06/10

 3. Krč Matěj                  29.48   8.05/12  11.06/ 9  13.43/ 7  24.09/ 4  28.42/ 3  29.48/ 3
    KSU0101 C Klub vytrvalostních sp   8.05/12   3.01/ 5   2.37/ 6  10.26/ 5   4.33/ 5   1.06/10

 4. Kostka Jiří                29.53   5.13/ 2   7.57/ 2  10.32/ 2  22.50/ 3  28.49/ 4  29.53/ 4
    AOP0201 B Přátelé orientačního b   5.13/ 2   2.44/ 3   2.35/ 5  12.18/ 9   5.59/14   1.04/ 7

 5. Maťátko Vojtěch            29.55   7.41/11  11.25/10  13.46/ 8  24.10/ 5  28.59/ 5  29.55/ 5
    STE0102 C SK SKI-OB Šternberk      7.41/11   3.44/12   2.21/ 3  10.24/ 4   4.49/ 7   0.56/ 1

 6. Chovanec Václav            30.03   6.09/ 5   9.36/ 5  14.27/10  24.18/ 6  29.01/ 6  30.03/ 6
    TZL0201 C SKOB Zlín                6.09/ 5   3.27/10   4.51/19   9.51/ 2   4.43/ 6   1.02/ 5

 7. Kovařík Martin             30.25   6.43/ 8   9.55/ 6  12.13/ 4  25.39/ 7  29.29/ 7  30.25/ 7
    TRI0101 B TJ TŽ Třinec             6.43/ 8   3.12/ 8   2.18/ 2  13.26/12   3.50/ 2   0.56/ 1

 8. Valenta Mikuláš            31.26   6.00/ 4  13.10/13  15.43/12  25.57/ 9  30.21/ 8  31.26/ 8
    KSU0107 C Klub vytrvalostních sp   6.00/ 4   7.10/19   2.33/ 4  10.14/ 3   4.24/ 3   1.05/ 9

 9. Kundrata Jan               32.46   6.13/ 6   9.20/ 4  12.23/ 5  25.55/ 8  31.27/ 9  32.46/ 9
    JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín      6.13/ 6   3.07/ 7   3.03/11  13.32/14   5.32/10   1.19/19

10. Čech Vít                   33.34   6.47/10  10.00/ 7  12.39/ 6  28.46/13  32.34/10  33.34/10
    AOP0302 C Přátelé orientačního b   6.47/10   3.13/ 9   2.39/ 8  16.07/18   3.48/ 1   1.00/ 4

11. Lukašák Šimon              34.19  10.06/16  12.49/12  16.02/13  27.10/11  33.15/11  34.19/11
    STE0202 C SK SKI-OB Šternberk     10.06/16   2.43/ 2   3.13/14  11.08/ 8   6.05/15   1.04/ 7

12. Jirka Matyáš               34.33   6.45/ 9  10.16/ 8  13.59/ 9  26.52/10  33.26/12  34.33/12
    ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        6.45/ 9   3.31/11   3.43/17  12.53/10   6.34/18   1.07/12

13. Hyla Damian                34.42   9.16/13  14.04/14  17.16/14  28.02/12  33.39/13  34.42/13
    O47     C LUKS Azymek              9.16/13   4.48/13   3.12/13  10.46/ 7   5.37/11   1.03/ 6

14. Svoboda Radek              36.48   6.32/ 7  11.29/11  14.50/11  29.09/14  35.27/14  36.48/14
    STE0207 C SK SKI-OB Šternberk      6.32/ 7   4.57/14   3.21/15  14.19/15   6.18/17   1.21/21

15. Valík Adam                 43.29  11.54/20  19.50/19  22.55/17  37.32/16  42.21/15  43.29/15
    AOP0301 C Přátelé orientačního b  11.54/20   7.56/22   3.05/12  14.37/17   4.49/ 7   1.08/13

16. Petřivalský Bernat         44.36  10.49/18  16.49/16  23.26/18  36.53/15  43.28/16  44.36/16
    OOL0203 C SK Haná orienteering    10.49/18   6.00/17   6.37/22  13.27/13   6.35/19   1.08/13

17. Švec František             44.46  10.20/17  16.01/15  20.34/15  37.41/17  43.31/17  44.46/17
    KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krno  10.20/17   5.41/15   4.33/18  17.07/20   5.50/12   1.15/17

18. Koleczko Blazej            49.31   9.54/15  19.20/18  27.52/21  42.20/18  48.17/18  49.31/18
    S01036  C UKS ZSZ-Jedynka          9.54/15   9.26/24   8.32/25  14.28/16   5.57/13   1.14/16

19. Neumann David              51.15   9.38/14  23.31/23  26.31/19  43.00/19  49.47/19  51.15/19
    STE0101 C SK SKI-OB Šternberk      9.38/14  13.53/25   3.00/10  16.29/19   6.47/21   1.28/23

20. Beneš Jan                  55.05  12.46/21  18.45/17  22.25/16  47.39/22  53.52/20  55.05/20
    ASU0249 C Magnus Orienteering     12.46/21   5.59/16   3.40/16  25.14/23   6.13/16   1.13/15

21. Hecl František             56.37  14.11/22  21.57/22  28.31/23  46.56/21  55.10/21  56.37/21
    KSU0201 C Klub vytrvalostních sp  14.11/22   7.46/21   6.34/21  18.25/22   8.14/22   1.27/22

22. Obstoj Piotr               57.31  15.45/23  21.46/21  28.14/22  46.11/20  55.49/22  57.31/22
    O49     C UKS Lotna               15.45/23   6.01/18   6.28/20  17.57/21   9.38/23   1.42/24

23. Zobaník Radek              68.28  11.29/19  20.06/20  27.08/20  54.36/23  67.08/23  68.28/23
    RAD0201 C TJ Sokol Radslavice     11.29/19   8.37/23   7.02/24  27.28/24  12.32/25   1.20/20

24. Hartmann Matouš            70.14  43.19/25  46.23/25  49.00/25  62.20/25  68.58/24  70.14/24
    PLU0101 C TJ Sokol Plumlov        43.19/25   3.04/ 6   2.37/ 6  13.20/11   6.38/20   1.16/18

25. Gidel Samuel               75.02  18.34/24  25.54/24  32.47/24  61.49/24  73.12/25  75.02/25
    O49     C UKS Lotna               18.34/24   7.20/20   6.53/23  29.02/25  11.23/24   1.50/25
------------------------------------------------------------------------------------------------