Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D14B      3.80 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Poláková Tereza           SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava             28.01         
 2. Odehnalová Klára          ABM9956 A KOB Moira Brno                  28.12   + 0.11
 3. Grycová Kateřina          TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno               28.42   + 0.41
 4. Hájková Lenka             AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opav  30.37   + 2.36
 5. Bruková Magda             TRI0054 B TJ TŽ Třinec                    32.07   + 4.06
 6. Poláková Lenka            SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava             32.14   + 4.13
 7. Čechová Klára             AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opav  32.27   + 4.26
 8. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             33.10   + 5.09
 9. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    34.07   + 6.06
10. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov               34.44   + 6.43
11. Jurczyk Marta             S03017  C UKS Sparta Czyzowice            35.20   + 7.19
12. Malivánková Eva           ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno              35.55   + 7.54
13. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             36.38   + 8.37
14. Wierzba Wiktoria          D93111  C MKS Paulinum                    37.29   + 9.28
15. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               39.16   +11.15
16. Piecha Agnieszka          S51120  C UKS Reflex Sekcja BnO           40.02   +12.01
17. Hájková Lucie             AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opav  40.42   +12.41
18. Špendlíková Kamila        LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice        41.01   +13.00
19. Auermüllerová Anna        ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno              44.20   +16.19
20. Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      44.40   +16.39
21. Ozga Barbara              O47     C LUKS Azymek                     46.43   +18.42
22. Müllerová Erika           OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        49.14   +21.13
23. Paterok Estera            O49     C UKS Lotna                       50.30   +22.29
24. Sulikowska Weronika       O49     C UKS Lotna                       57.03   +29.02
25. Koltun Maja               O49     C UKS Lotna                       58.11   +30.10
26. Ressová Tereza            LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice        60.55   +32.54
27. Konopacka Martyna         S51115  C UKS Reflex Sekcja BnO           65.39   +37.38
28. Kowalska Agata            S51112  C UKS Reflex Sekcja BnO           73.12   +45.11
29. Kopa Claudia              O49     C UKS Lotna                       83.02   +55.01
30. Kopietz Malgorzata        O49     C UKS Lotna                       89.12   +61.11
    Goscinska Adrianna        O47     C LUKS Azymek                      DISK         
    Krawczyk Anna             S51113  C UKS Reflex Sekcja BnO            DISK         
    Witkowska Natalia         100     C Indywidualnie                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D16B      4.50 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wanczyk Zuzanna           W03027  C PUKS Mlode Orly                 31.58         
 2. Sobas Aleksandra          K30098  C WKS Wawel                       33.22   + 1.24
 3. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    33.28   + 1.30
 4. Bonat Julia               W80     C KS Spojnia                      34.56   + 2.58
 5. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       35.49   + 3.51
 6. Legiec Roksana            K48011  C KS Koscielec Chrzanow           35.51   + 3.53
 7. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           35.55   + 3.57
 8. Filipowska Aleksandra     E75101  C UKS Orientus                    36.09   + 4.11
 9. Vývodová Jana             MOV9852 A SKOB Ostrava                    37.27   + 5.29
10. Švancárová Veronika       KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šum  38.24   + 6.26
11. Zieba Emilia              D95107  C WKS Slask                       38.27   + 6.29
12. Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering             39.04   + 7.06
13. Kaufmanová Ivana          TRI9761 C TJ TŽ Třinec                    39.09   + 7.11
14. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    39.34   + 7.36
15. Nedbálková Hana           ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno              40.22   + 8.24
16. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            40.23   + 8.25
17. Madra Paulina             D95103  C WKS Slask                       40.25   + 8.27
18. Pilcová Sabina            JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov           40.27   + 8.29
19. Olszanska Maja            NNN     C NNN/Neregistrovaní              41.36   + 9.38
20. Grobelna Kamila           D95101  C WKS Slask                       43.05   +11.07
21. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      43.14   +11.16
22. Koporová Lenka            ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno              44.35   +12.37
23. Lech Zuzanna              E75102  C UKS Orientus                    46.07   +14.09
24. Bugaj Katarzyna           K30     C WKS Wawel                       46.10   +14.12
25. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    46.22   +14.24
26. Kazmierczak Marzena       E75016  C UKS Orientus                    47.33   +15.35
27. Liberdová Jana            TRI9852 B TJ TŽ Třinec                    48.34   +16.36
28. Korpasová Tereza          LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      49.30   +17.32
29. Wzietek Barbara           K48020  C KS Koscielec Chrzanow           49.43   +17.45
30. Zentrichová Daniela       OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        50.22   +18.24
31. Dzik Justyna              S22033  C MUKS Gliwice                    50.33   +18.35
32. Sembratowicz Teresa       D95105  C WKS Slask                       51.37   +19.39
33. Šomanová Anna             LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.11   +20.13
34. Hauerlandová Natálie      LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice        53.27   +21.29
35. Dopierala Romana          P35052  C UKS Arkady                      59.14   +27.16
36. Antonowicz Anna-Maria     W87101  C UNTS                            66.22   +34.24
37. Hanousková Renata         LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice        73.56   +41.58
38. Strymecka Nikola          S51101  C UKS Reflex Sekcja BnO           81.56   +49.58
39. Mikulska Ewelina          O47     C LUKS Azymek                     98.29   +66.31
40. Tomaszczyk Angelika       O47     C LUKS Azymek                    118.29   +86.31
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D18B      6.00 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Morawska Maja             G17005  C UKS Azymut 45                   50.38         
 2. Sabelová Markéta          TRI9656 A TJ TŽ Třinec                    52.48   + 2.10
 3. Kašparová Zuzana          SSU9661 B SK Severka Šumperk              53.23   + 2.45
 4. Bialkowska Aneta          E75081  C UKS Orientus                    53.59   + 3.21
 5. Matyba Anna               P35066  C UKS Arkady                      55.33   + 4.55
 6. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  55.44   + 5.06
 7. Končáková Klára           LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice        57.57   + 7.19
 8. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             59.13   + 8.35
 9. Fukalová Martina          AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava            67.21   +16.43
10. Magierska Zuzanna         E75117  C UKS Orientus                    68.22   +17.44
11. Machusová Karolína        SSU9666 A SK Severka Šumperk              69.12   +18.34
12. Banas Agnieszka           E75093  C UKS Orientus                    70.48   +20.10
    Jankowska Joanna          D93010  C MKS Paulinum                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D20B      6.00 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kubicka Zuzanna           W03021  C PUKS Mlode Orly                 54.07         
2. Donczew Anna              D95015  C WKS Slask                       55.39   + 1.32
3. Kolesnikova Anastasia     K30     C WKS Wawel                       56.24   + 2.17
4. Bartczak Natalia          E75020  C UKS Orientus                    60.43   + 6.36
5. Vítková Lucie             PTI9474 B Sportovní klub Ptení            63.35   + 9.28
   Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                        DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D21B      8.40 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Lajn Daria                E71002  C UKS Azymut Pabianice            59.07         
 2. Gwozdz Ewa                E75026  C UKS Orientus                    63.06   + 3.59
 3. Pabich Maria              E71006  C UKS Azymut Pabianice            66.11   + 7.04
 4. Holinková Hana            ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov               66.21   + 7.14
 5. Kolosinska Jolanta        W87009  C UNTS                            67.15   + 8.08
 6. Szubka Barbara            D95058  C WKS Slask                       69.12   +10.05
 7. Gajda Monika              W87001  C UNTS                            69.50   +10.43
 8. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         71.15   +12.08
 9. Lubak Kamila              D95060  C WKS Slask                       72.36   +13.29
10. Wicha Malgorzata          K30090  C WKS Wawel                       73.03   +13.56
11. Gorska Kinga              N61021  C UMKS Orkan                      73.33   +14.26
12. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      73.37   +14.30
13. Rychlá Pavlína            KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         76.03   +16.56
14. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             78.20   +19.13
15. Gallo Martina             AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opav  78.27   +19.20
16. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               81.29   +22.22
17. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        82.38   +23.31
18. Szlendak Joanna           W87028  C UNTS                            83.30   +24.23
19. Koziolek Julia            D95017  C WKS Slask                       85.07   +26.00
20. Piastrouskaya Viyaleta    W87187  C UNTS                            85.26   +26.19
21. Kašparová Šárka           AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opav  86.11   +27.04
22. Dyzio Katarzyna           K30020  C WKS Wawel                       86.16   +27.09
23. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         87.08   +28.01
24. Kasza Izabela             S51047  C UKS Reflex Sekcja BnO           87.35   +28.28
25. Wysocka Malwina           S28008  C UKS Kometa                      90.11   +31.04
26. Stachoňová Barbara        ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno              90.59   +31.52
    Kaseja Lucja              E20     C KB Ergo                          DISK         
    Faron Paulina             K30022  C WKS Wawel                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D35B      6.80 km, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wlodarczyk Anna Maria     D93060  C MKS Paulinum                    58.38         
2. Wolek Ewa                 W87003  C UNTS                            60.30   + 1.52
3. Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice                     61.26   + 2.48
4. Biolik Agnieszka          W87081  C UNTS                            62.13   + 3.35
5. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             67.07   + 8.29
6. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      70.21   +11.43
7. Krasnokutská Magda        AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opav  77.50   +19.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D40B      5.90 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    49.08         
 2. Sedlářová Pavla           AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opav  49.53   + 0.45
 3. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        51.23   + 2.15
 4. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               51.31   + 2.23
 5. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov               51.50   + 2.42
 6. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              53.23   + 4.15
 7. Hájková Jitka             AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opav  55.28   + 6.20
 8. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov               56.32   + 7.24
 9. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    57.42   + 8.34
10. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               59.59   +10.51
11. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             63.00   +13.52
12. Zobaníková Vladimíra      RAD6850 C TJ Sokol Radslavice             63.55   +14.47
13. Kostková Jana             AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opav  64.47   +15.39
14. Chovancová Jana           TZL7352 C SKOB Zlín                       65.45   +16.37
15. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                67.08   +18.00
16. Sobas Joanna                      C                                 70.31   +21.23
17. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             82.48   +33.40
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D45B      4.70 km, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              44.42         
2. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              47.24   + 2.42
3. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             49.21   + 4.39
4. Kabáthová Jitka           ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno              49.59   + 5.17
5. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       50.05   + 5.23
6. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   52.17   + 7.35
7. Vavrečková Ivana          JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov           52.43   + 8.01
8. Jelínková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       58.37   +13.55
9. Kurzyp Anna               100     C Indywidualnie                   61.02   +16.20
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D50B      4.50 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Morawska Irena            G17003  C UKS Azymut 45                   38.26         
2. Czerkawska Urszula        S22031  C MUKS Gliwice                    50.51   +12.25
3. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        51.03   +12.37
4. Cahlová Slávka            LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice        53.59   +15.33
5. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       56.30   +18.04
6. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              67.51   +29.25
7. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    95.18   +56.52
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D55B      3.90 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wysocka Jolanta           S28070  C UKS Kometa                      40.32         
2. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   43.14   + 2.42
3. Řezníková Renáta          AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opav  50.00   + 9.28
4. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      54.53   +14.21
5. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       62.59   +22.27
6. Olbrycht Anna             W00002  C Indywidualnie Warszawa          77.32   +37.00
   Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                        DISK         
   Bucholc Teresa            100     C Indywidualnie                    DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D60B      3.70 km, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Suchánková Libuše         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava             50.48         
2. Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      61.42   +10.54
3. Grygarová Alena           BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD            61.48   +11.00
4. Mrkvicová Ludmila         MOV4951 C SKOB Ostrava                    71.46   +20.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D65B      3.30 km, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            36.08         
2. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            37.25   + 1.17
3. Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno               42.57   + 6.49
4. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        44.13   + 8.05
5. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    46.55   +10.47
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H14B      4.80 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov               25.38         
 2. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  25.48   + 0.10
 3. Vopařil Jan               LCE9911 B OOB TJ Slovan Luhačovice        26.37   + 0.59
 4. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             28.41   + 3.03
 5. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   29.16   + 3.38
 6. Kroul Josef               KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šum  30.13   + 4.35
 7. Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šum  30.54   + 5.16
 8. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              31.08   + 5.30
 9. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             31.42   + 6.04
10. Tesař Vojtěch             AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opav  31.53   + 6.15
11. Holesz Sebastian          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    32.12   + 6.34
12. Valík Tomáš               AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opav  33.04   + 7.26
13. Říčný Vojta               ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno              34.45   + 9.07
14. Janečka Viktor            JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov           34.47   + 9.09
15. Komenda Jan               ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno              35.29   + 9.51
16. Zentrich Dušan            OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        36.04   +10.26
17. Dostál Pavel              KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šum  36.57   +11.19
18. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  36.59   +11.21
19. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  37.28   +11.50
20. Podmolík Jonáš            TZL0001 C SKOB Zlín                       38.22   +12.44
21. Byrczek Jan               100     C Indywidualnie                   40.27   +14.49
22. Kasza Jan                 S51079  C UKS Reflex Sekcja BnO           40.54   +15.16
23. Kubíček David             MOV0003 B SKOB Ostrava                    41.06   +15.28
24. Müller Tomáš              OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        42.37   +16.59
25. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  44.55   +19.17
26. Obstoj Adam               O49     C UKS Lotna                       49.38   +24.00
27. Kadleček Jan              LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice        49.57   +24.19
28. Vavřík Tomáš              LOV0000 C lepus.cz                        60.02   +34.24
    Koleczko Bartosz          S01035  C UKS ZSZ-Jedynka                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H16B      7.00 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Baran Jan                 K30034  C WKS Wawel                       44.42         
 2. Wolowczyk Michal          W87034  C UNTS                            47.47   + 3.05
 3. Podmolík Josef            TZL9701 A SKOB Zlín                       49.03   + 4.21
 4. Sotniczuk Piotr           W87044  C UNTS                            49.04   + 4.22
 5. Černocký Libor            LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice        49.05   + 4.23
 6. Biederman Marcin          K30093  C WKS Wawel                       49.55   + 5.13
 7. Mikel David               TZL9703 A SKOB Zlín                       51.59   + 7.17
 8. Sosenko Szymon            D95106  C WKS Slask                       52.06   + 7.24
 9. Cienciala Jan             TRI9801 A TJ TŽ Třinec                    54.09   + 9.27
10. Otruba Vojtěch            JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov           55.10   +10.28
11. Pryjma Fryderyk           W80     C KS Spojnia                      55.43   +11.01
12. Borgiel Jaroslaw          S01015  C UKS ZSZ-Jedynka                 60.18   +15.36
13. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA URSUS Orienteering         60.22   +15.40
14. Becmer Damian             D95084  C WKS Slask                       60.53   +16.11
15. Legiec Kamil              K48010  C KS Koscielec Chrzanow           61.28   +16.46
16. Madzia Martin             TRI9705 B TJ TŽ Třinec                    63.46   +19.04
17. Drozd Michal              BBM9701 B BETA URSUS Orienteering         64.00   +19.18
18. Jaroszek Jakub            S22035  C MUKS Gliwice                    64.04   +19.22
19. Rutka Jan                 W87089  C UNTS                            64.36   +19.54
20. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             64.49   +20.07
21. Zuchmanski Przemyslaw     E75114  C UKS Orientus                    65.34   +20.52
22. Mossakowski Wojciech      W87002  C UNTS                            66.57   +22.15
23. Swiech Mateusz            E75110  C UKS Orientus                    68.39   +23.57
24. Jurczyk Maciej            S03018  C UKS Sparta Czyzowice            68.41   +23.59
25. Lubak Mateusz             D95102  C WKS Slask                       69.00   +24.18
26. Šiška Petr                TZL9801 B SKOB Zlín                       74.43   +30.01
27. Konečný Daniel            BBM9702 B BETA URSUS Orienteering         75.49   +31.07
28. Bielka Pawel              O47     C LUKS Azymek                     82.57   +38.15
29. Zwyrtek Kacper            S51109  C UKS Reflex Sekcja BnO          162.57  +118.15
    Wrotny Mateusz            O47     C LUKS Azymek                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H18B      9.00 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Glonek Jakub              AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava            60.00         
 2. Skorupa Marek             K30092  C WKS Wawel                       60.15   + 0.15
 3. Nowak Maciej              D93030  C MKS Paulinum                    63.06   + 3.06
 4. Dzioba Mateusz            D93012  C MKS Paulinum                    64.46   + 4.46
 5. Anc Kamil                 W87036  C UNTS                            65.33   + 5.33
 6. Sklenář Martin            SBR9501 B SKOB Bruntál                    66.26   + 6.26
 7. Fajkus Radim              JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov           69.40   + 9.40
 8. Burkart David             VIC9602 B OB Vizovice                     71.41   +11.41
 9. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    73.47   +13.47
10. Svačina Jan               TZL9501 B SKOB Zlín                       77.01   +17.01
11. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               77.14   +17.14
12. Androsov Serhii           K30     C WKS Wawel                       80.49   +20.49
13. Palka Szymon              E75011  C UKS Orientus                    80.51   +20.51
14. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       84.58   +24.58
15. Dvorský Petr              SKM9601 A KOB Směr Kroměříž               95.12   +35.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H20B      10.50 km, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Niewiedziala Robert       G14016  C UKS Siodemka                    68.19         
2. Zvoníček Josef            SKM9404 B KOB Směr Kroměříž               79.14   +10.55
3. Dudek Wojciech            W03032  C PUKS Mlode Orly                 81.10   +12.51
4. Rohel Marek               AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava            86.06   +17.47
5. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               87.13   +18.54
6. Szmulkowski Adam          W03004  C PUKS Mlode Orly                 99.10   +30.51
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H21B      13.50 km, 27 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dwojak Wojciech           D95098  C WKS Slask                       69.17         
 2. Kowalski Wojciech         D95033  C WKS Slask                       70.09   + 0.52
 3. Wenslaw Mateusz           G17094  C UKS Azymut 45                   72.02   + 2.45
 4. Pawlak Bartosz            D69001  C WKS Grunwald                    73.05   + 3.48
 5. Grabowski Maciej          W87077  C UNTS                            78.08   + 8.51
 6. Jasinski Maciej           D95090  C WKS Slask                       81.23   +12.06
 7. Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice        82.29   +13.12
 8. Hubáček Josef             LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice        82.45   +13.28
 9. Zbranek Roman             ASU8808 E Magnus Orienteering             82.54   +13.37
10. Dutkowski Mikolaj         P35015  C UKS Arkady                      83.24   +14.07
11. Rychlý Pavel              KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         84.11   +14.54
12. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk             84.18   +15.01
13. Lubkiewicz Tomasz         K30002  C WKS Wawel                       84.26   +15.09
14. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               85.07   +15.50
15. Charuba Lukasz            E75063  C UKS Orientus                    85.57   +16.40
16. Novotný Jiří              TZL8001 C SKOB Zlín                       86.15   +16.58
17. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              86.16   +16.59
18. Fendrych Michal           STE7607 C SK SKI-OB Šternberk             86.54   +17.37
19. Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov           87.35   +18.18
20. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  87.55   +18.38
21. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                       89.46   +20.29
22. Jurczyk Tomasz            S03001  C UKS Sparta Czyzowice            90.11   +20.54
23. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  90.41   +21.24
24. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             91.00   +21.43
25. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ START Náchod                 91.01   +21.44
26. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             91.23   +22.06
27. Terpai Dmytro             W87087  C UNTS                            91.32   +22.15
28. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno              91.50   +22.33
29. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk             93.13   +23.56
30. Bzdawski Maciej           100     C Indywidualnie                   93.25   +24.08
31. Hadač Miroslav            AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opav  94.32   +25.15
32. Ostřanský Filip           ASU9243 C Magnus Orienteering             94.43   +25.26
33. Peths Jan                 KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         95.21   +26.04
34. Pabich Mariusz            G20     C UKS Azymut                      95.23   +26.06
35. Galicz Karol              W03031  C PUKS Mlode Orly                 95.25   +26.08
36. Žaloudík Jiří             LOV8601 C lepus.cz                        95.56   +26.39
36. Piekielny Mariusz         E70005  C MUKS Junior                     95.56   +26.39
38. Olech Przemyslaw          G14055  C UKS Siodemka                    96.19   +27.02
39. Šincl Jiří                ASU9446 A Magnus Orienteering             97.48   +28.31
40. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             97.50   +28.33
41. Pabich Tomasz             E71005  C UKS Azymut Pabianice            98.04   +28.47
42. Navrátil Tomáš            ASU8817 C Magnus Orienteering             98.52   +29.35
43. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                   100.11   +30.54
44. Vlach Jiří                AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava           101.16   +31.59
45. Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice       101.27   +32.10
46. Podzinski Rafal           E75077  C UKS Orientus                   102.59   +33.42
47. Stachoň Zdeněk            SKM8014 C KOB Směr Kroměříž              104.56   +35.39
48. Borunský Tomáš            AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opav 106.18   +37.01
49. Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha                106.20   +37.03
50. Zicha Jiří                LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice       106.30   +37.13
51. Nývlt Petr                SNA8004 C TJ START Náchod                108.01   +38.44
52. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice            108.13   +38.56
53. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum 109.44   +40.27
54. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice       110.16   +40.59
55. Schäfer Jan               TZL9301 A SKOB Zlín                      111.00   +41.43
56. Kaseja Jan                E20     C KB Ergo                        114.02   +44.45
57. Válka Jan                 SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava            114.55   +45.38
58. Kasal Vít                 SBK7540 C KOB Start Blansko              115.08   +45.51
59. Yarmiev Artur             ZBM8800 C SK Žabovřesky Brno             115.58   +46.41
60. Zdráhal Tomáš             OOL5301 C SK Haná orienteering           116.08   +46.51
61. Hajdas Przemyslaw         D95072  C WKS Slask                      120.31   +51.14
62. Pátek Richard             ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno             125.09   +55.52
63. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum 125.28   +56.11
64. Walaski Antonín           TRI8006 C TJ TŽ Třinec                   127.08   +57.51
65. Chmelař Daniel            VIC7212 C OB Vizovice                    135.32   +66.15
66. Lisowski Przemyslaw       D92031  C KS Artemis                     137.29   +68.12
67. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno             156.45   +87.28
68. Cieslik Marcin            100     C Indywidualnie                  173.21  +104.04
    Wdowczyk Piotr            100     C Indywidualnie                    DISK         
    Okon Przemyslaw           E70005  C MUKS Junior                      DISK         
    Liščinský Zdeněk          TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
    Pekárek Evžen             TZL7007 C SKOB Zlín                        DISK         
    Kašpar Michal             TZL9308 A SKOB Zlín                        DISK         
    Benroth Jakub             TZL9002 C SKOB Zlín                        DISK         
    Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H35B      9.50 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horký Jan                 UOL7100 C SK UP Olomouc                   62.25         
 2. Valík Luděk               AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opav  66.58   + 4.33
 3. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        67.59   + 5.34
 4. Rigó Marek                ODR7101 C SKOB Odry                       68.05   + 5.40
 5. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    68.31   + 6.06
 6. Škoda František           LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice        69.59   + 7.34
 7. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             72.44   +10.19
 8. Dzik Miroslaw             S22030  C MUKS Gliwice                    72.57   +10.32
 9. Šuráň René                LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice        74.28   +12.03
10. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   77.07   +14.42
11. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    77.24   +14.59
12. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                   77.47   +15.22
13. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov               79.03   +16.38
14. Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                   81.36   +19.11
15. Biolik Grzegorz           W87     C UNTS                            81.59   +19.34
16. Dzik Martin               UOL     C SK UP Olomouc                   83.58   +21.33
17. Peřinka Jan               AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opav  84.04   +21.39
18. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   86.48   +24.23
19. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            91.57   +29.32
20. Porada Robert             S51100  C UKS Reflex Sekcja BnO           96.08   +33.43
21. Mastela Rafal             S01001  C UKS ZSZ-Jedynka                101.34   +39.09
22. Koleczko Lukasz           S01033  C UKS ZSZ-Jedynka                102.30   +40.05
23. Jurczyk Piotr             S03     C UKS Sparta Czyzowice           104.48   +42.23
24. Masny Krzysztof           S01041  C UKS ZSZ-Jedynka                107.19   +44.54
25. Šarman Radim              MOV6201 C SKOB Ostrava                   109.16   +46.51
    Balmowski Radoslaw        100     C Indywidualnie                    DISK         
    Jelínek Jan               AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opav   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H40B      9.00 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                     63.09         
 2. Cych Piotr                D95     C WKS Slask                       63.51   + 0.42
 3. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              75.29   +12.20
 4. Müller Libor              OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        77.22   +14.13
 5. Zentrich David            OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        77.37   +14.28
 6. Staszak Artur             W87     C UNTS                            78.02   +14.53
 7. Lanc Marian               TZL5806 C SKOB Zlín                       78.11   +15.02
 8. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         81.36   +18.27
 9. Becmer Dariusz            D95083  C WKS Slask                       83.41   +20.32
10. Galík Svatopluk           TZL6301 C SKOB Zlín                       84.24   +21.15
11. Mianowski Rafal           W87078  C UNTS                            84.25   +21.16
12. Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                    88.12   +25.03
13. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                      105.02   +41.53
14. Witkowski Zbigniew        100     C Indywidualnie                  136.53   +73.44
    Popowski Jaroslaw         W87039  C UNTS                            Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H45B      8.20 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             52.37         
 2. Moszkowicz Pawel          K30050  C WKS Wawel                       55.11   + 2.34
 3. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      55.15   + 2.38
 4. Widziewicz Remigiusz      D95003  C WKS Slask                       56.20   + 3.43
 5. Bartczak Jaroslaw         N61001  C UMKS Orkan                      58.02   + 5.25
 6. Tesař Jiří                AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opav  58.36   + 5.59
 7. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      59.51   + 7.14
 8. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov               61.15   + 8.38
 9. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         63.34   +10.57
10. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov               65.33   +12.56
11. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    65.57   +13.20
12. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           66.00   +13.23
13. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              66.37   +14.00
14. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                68.01   +15.24
15. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   69.02   +16.25
16. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              70.34   +17.57
17. Hájek Martin              KYL6801 C SK SP Kylešovice                73.17   +20.40
18. Wiejacki Janusz           W97029  C UKS Saper                       74.16   +21.39
19. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    76.27   +23.50
20. Pedowski Wojciech         W22     C OK! Sport                       87.21   +34.44
21. Kostka Petr               MOV     C SKOB Ostrava                    89.13   +36.36
22. Krhut Libor               HAV6302 C SKOB Baník Havířov              91.18   +38.41
    Pryjma Tomasz             W80     C KS Spojnia                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H50B      6.30 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            45.35         
 2. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        50.35   + 5.00
 3. Jeřábek Luboš             JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov           50.40   + 5.05
 4. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       52.56   + 7.21
 5. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    53.51   + 8.16
 6. Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                    54.44   + 9.09
 7. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            55.41   +10.06
 8. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov               57.13   +11.38
 9. Končák Jaroslav           HLV6321 C KČT - OB Holešov                58.45   +13.10
10. Sklenář Miroslav          AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opav  61.21   +15.46
11. Prokop Lubomír            TRI6001 C TJ TŽ Třinec                    61.25   +15.50
12. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           62.26   +16.51
13. Polewski Dariusz          O47     C LUKS Azymek                     65.01   +19.26
14. Czerkawski Waclaw         S22032  C MUKS Gliwice                    73.02   +27.27
15. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  77.54   +32.19
16. Hyjek Adam                O47     C LUKS Azymek                     97.30   +51.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H55B      5.90 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Strachota Jaroslav        ASU5600 C Magnus Orienteering             43.55         
 2. Krol Benedykt             G14001  C UKS Siodemka                    52.12   + 8.17
 3. Guga Romuald              D95053  C WKS Slask                       52.58   + 9.03
 4. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    53.26   + 9.31
 5. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov               58.51   +14.56
 6. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             66.54   +22.59
 7. Malinowski Wiktoria       E17002  C MKS Metalowiec                  68.17   +24.22
 8. Wysocki Andrzej           S22     C MUKS Gliwice                    77.38   +33.43
 9. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           81.43   +37.48
10. Olbrycht Janusz           W00001  C Indywidualnie Warszawa          82.12   +38.17
11. Smolka Miloslav           OOL4901 C SK Haná orienteering            84.27   +40.32
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H60B      5.20 km, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       46.05         
2. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      51.51   + 5.46
3. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       54.05   + 8.00
4. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             54.22   + 8.17
5. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        56.31   +10.26
6. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            56.38   +10.33
7. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               56.43   +10.38
8. Peška Antonín             HLV4801 C KČT - OB Holešov                59.59   +13.54
9. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov               61.32   +15.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H65B      5.00 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlach Oldřich             BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD            44.51         
 2. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    47.09   + 2.18
 3. Horký Jan                 UOL4600 C SK UP Olomouc                   52.03   + 7.12
 4. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            54.07   + 9.16
 5. Mrkvica Miroslav          MOV4600 C SKOB Ostrava                    62.09   +17.18
 6. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    63.19   +18.28
 7. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        63.52   +19.01
 8. Bogulak Adam              D93096  C MKS Paulinum                    67.58   +23.07
 9. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             68.54   +24.03
10. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    70.00   +25.09
11. Blimke Roman              S00     C Indywidualnie Slask             81.03   +36.12
12. Stary Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD           120.37   +75.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H70B      3.90 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              40.50         
2. Lebek Henryk              S00003  C Indywidualnie Slask             45.38   + 4.48
3. Sedlář Vladimír           AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opav  59.34   +18.44
4. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov               62.38   +21.48
MS Vričanová Sylva           HAV4201 C SKOB Baník Havířov              38.21         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H75B      3.30 km, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       60.43         
2. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              88.13   +27.30
3. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov               98.12   +37.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D10C      2.50 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   26.16         
 2. Hubáčková Dagmar          LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        27.35   + 1.19
 3. Černochová Michaela       PLU0351 C TJ Sokol Plumlov                32.12   + 5.56
 4. Lukašáková Sára           STE0450 C SK SKI-OB Šternberk             33.00   + 6.44
 5. Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum  33.20   + 7.04
 6. Švidrnochová Eliška       MOV0451 C SKOB Ostrava                    34.15   + 7.59
 7. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   34.40   + 8.24
 8. Šneiderová Daniela        ASU0398 C Magnus Orienteering             35.21   + 9.05
 9. Šánová Julie              KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šum  37.31   +11.15
10. Stryková Vlasta           KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šum  37.58   +11.42
11. Skoumalová Petra          KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šum  39.30   +13.14
12. Knyplová Tereza           KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šum  43.18   +17.02
13. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   51.22   +25.06
14. Neumannová Kristýna       STE0550 C SK SKI-OB Šternberk             53.05   +26.49
15. Bartošová Anna            KSU0474 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.30   +30.14
16. Švecová Šárka             PLU0352 C TJ Sokol Plumlov                57.45   +31.29
17. Hartmannová Anna          PLU0354 C TJ Sokol Plumlov                59.05   +32.49
18. Staňková Monika           PLU0353 C TJ Sokol Plumlov                60.05   +33.49
19. Kolakowska Weronika       O49     C UKS Lotna                       63.44   +37.28
20. Szczuka Martyna           O47     C LUKS Azymek                     75.59   +49.43
21. Pietrasz Martyna          O47     C LUKS Azymek                     78.51   +52.35
22. Ogrodnik Magdalena        O49     C UKS Lotna                       79.18   +53.02
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D12C      2.70 km, 4 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dittrichová Michaela      SKM0251 C KOB Směr Kroměříž               21.34         
 2. Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk             23.12   + 1.38
 3. Olesniewicz Karolina      O49     C UKS Lotna                       24.17   + 2.43
 4. Plášková Anna             LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice        26.25   + 4.51
 5. Hálková Eliška            UOL0156 B SK UP Olomouc                   28.23   + 6.49
 6. Skoupá Vendula            STE0152 C SK SKI-OB Šternberk             29.20   + 7.46
 7. Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk             32.58   +11.24
 8. Kliszcz Daria             O49     C UKS Lotna                       36.46   +15.12
 9. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              39.32   +17.58
10. Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum  41.12   +19.38
11. Konieczny Karolina        O49     C UKS Lotna                       45.10   +23.36
12. Szwinge Oliwia            O49     C UKS Lotna                       49.22   +27.48
13. Dammfeld Karolina                 C                                 52.42   +31.08
14. Gidel Zuzanna             O49     C UKS Lotna                       56.00   +34.26
15. Fergusonová Nikola        PLU0250 C TJ Sokol Plumlov                63.08   +41.34
16. Czekala Oliwia            O49     C UKS Lotna                       69.04   +47.30
17. Lakomska Aleksandra       O49     C UKS Lotna                       76.49   +55.15
    Zebracka Milena                   C                                  DISK         
    Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D14C      3.20 km, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              26.12         
2. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  27.36   + 1.24
3. Konečná Adéla             UOL0050 C SK UP Olomouc                   39.08   +12.56
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D16C      3.90 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Paličková Agáta           UOL9750 C SK UP Olomouc                   45.00         
2. Skoumalová Barbora        UOL9851 C SK UP Olomouc                   46.18   + 1.18
3. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.20   + 1.20
4. Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum  71.26   +26.26
   Svačinková Kateřina       VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D18C      4.50 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Krajcarová Soňa           SKM9551 C KOB Směr Kroměříž               65.26         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D21C      5.40 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Macková Petra             LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice        53.05         
2. Otrusinová Jana           ABM9560 A KOB Moira Brno                  60.20   + 7.15
3. Válková Zuzana            SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava             65.55   +12.50
4. Stískalová Eva            KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov        109.52   +56.47
   Kozlíková Veronika        KRN7753 C KOS TJ Lokomotiva Krnov          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D35C      4.50 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             46.27         
 2. Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.42   + 0.15
 3. Binarová Jitka            UOL7751 C SK UP Olomouc                   47.55   + 1.28
 4. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               48.19   + 1.52
 5. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            49.32   + 3.05
 6. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  49.37   + 3.10
 7. Tomanková Martina         KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.28   + 5.01
 8. Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB Moira Brno                  51.47   + 5.20
 9. Maťátková Marcela         STE7159 C SK SKI-OB Šternberk             53.57   + 7.30
10. Švidrnochová Hana         MOV7751 C SKOB Ostrava                    56.49   +10.22
11. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  58.00   +11.33
12. Švancárová Helena         KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.29   +15.02
13. Svačinková Jitka          VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  61.33   +15.06
14. Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.44   +15.17
15. Jeřábková Jana            UOL6954 C SK UP Olomouc                   64.21   +17.54
16. Slavíčková Katka          OOL6955 C SK Haná orienteering            73.06   +26.39
17. Štáblová Michaela         KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šum  79.22   +32.55
    Valíková Petra            AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opav   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D45C      3.80 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fajkusová Jitka           JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov           35.59         
 2. Bohunská Jana             KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         40.12   + 4.13
 3. Hrubanová Věra            UOL5953 C SK UP Olomouc                   41.52   + 5.53
 4. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              42.21   + 6.22
 5. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   42.54   + 6.55
 6. Strachotová Eva           ASU6099 C Magnus Orienteering             43.44   + 7.45
 7. Matyášová Lenka           LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      46.53   +10.54
 8. Končáková Kateřina        HLV6856 C KČT - OB Holešov                47.08   +11.09
 9. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    49.05   +13.06
10. Žaloudíková Marie         KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         52.33   +16.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
D55C      3.60 km, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                   73.12         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H10C      2.50 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štábl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.22         
 2. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               23.01   + 3.39
 3. Cych Maksymilan           NNN     C NNN/Neregistrovaní              27.59   + 8.37
 4. Stryk Štěpán              KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum  28.22   + 9.00
 5. Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  28.33   + 9.11
 6. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov               29.41   +10.19
 7. Biolik Emil               W87080  C UNTS                            31.45   +12.23
 8. Jachec Tomasz                     C                                 34.35   +15.13
 9. Štábl Patrik              KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.27   +16.05
10. Novák Rostislav           PLU0300 C TJ Sokol Plumlov                37.17   +17.55
11. Janků Martin              STE0404 C SK SKI-OB Šternberk             37.20   +17.58
12. Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  37.35   +18.13
13. Cych Mikolaj              NNN     C NNN/Neregistrovaní              40.24   +21.02
14. Černoch Martin            PLU0500 C TJ Sokol Plumlov                52.09   +32.47
15. Otruba František          PLU0501 C TJ Sokol Plumlov                58.20   +38.58
    Mytych Jakub              O47     C LUKS Azymek                      DISK         
    Kedziora Rafal            O47     C LUKS Azymek                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H12C      3.20 km, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šimek Štěpán              UOL0104 B SK UP Olomouc                   24.26         
 2. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             28.19   + 3.53
 3. Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum  29.48   + 5.22
 4. Kostka Jiří               AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opav  29.53   + 5.27
 5. Maťátko Vojtěch           STE0102 C SK SKI-OB Šternberk             29.55   + 5.29
 6. Chovanec Václav           TZL0201 C SKOB Zlín                       30.03   + 5.37
 7. Kovařík Martin            TRI0101 B TJ TŽ Třinec                    30.25   + 5.59
 8. Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum  31.26   + 7.00
 9. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             32.46   + 8.20
10. Čech Vít                  AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opav  33.34   + 9.08
11. Lukašák Šimon             STE0202 C SK SKI-OB Šternberk             34.19   + 9.53
12. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov               34.33   +10.07
13. Hyla Damian               O47     C LUKS Azymek                     34.42   +10.16
14. Svoboda Radek             STE0207 C SK SKI-OB Šternberk             36.48   +12.22
15. Valík Adam                AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opav  43.29   +19.03
16. Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK Haná orienteering            44.36   +20.10
17. Švec František            KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         44.46   +20.20
18. Koleczko Blazej           S01036  C UKS ZSZ-Jedynka                 49.31   +25.05
19. Neumann David             STE0101 C SK SKI-OB Šternberk             51.15   +26.49
20. Beneš Jan                 ASU0249 C Magnus Orienteering             55.05   +30.39
21. Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.37   +32.11
22. Obstoj Piotr              O49     C UKS Lotna                       57.31   +33.05
23. Zobaník Radek             RAD0201 C TJ Sokol Radslavice             68.28   +44.02
24. Hartmann Matouš           PLU0101 C TJ Sokol Plumlov                70.14   +45.48
25. Gidel Samuel              O49     C UKS Lotna                       75.02   +50.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H14C      4.00 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum  32.38         
2. Zobaník Michal            RAD9901 C TJ Sokol Radslavice             38.53   + 6.15
3. Grulich Ondřej            KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.52   +10.14
4. Tkáč Milan                KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         55.50   +23.12
5. Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum  65.57   +33.19
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H16C      5.20 km, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zvoníček Jan              SKM9801 C KOB Směr Kroměříž               51.12         
2. Vosáhlo Jan               SSU9701 C SK Severka Šumperk              56.52   + 5.40
3. Knypl Jaroslav            KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šum  59.14   + 8.02
4. Mazanec Jakub             UOL9800 C SK UP Olomouc                   82.59   +31.47
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H18C      5.90 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H21C      9.00 km, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jirka Jakub               VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň             81.27         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H21K      5.90 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Klváček Aleš              PTI8527 C Sportovní klub Ptení            37.57         
2. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                46.18   + 8.21
3. Špičák František          CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    51.32   +13.35
4. Lichý Ondřej              SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava             52.25   +14.28
5. Kozelský Miroslav         KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         53.41   +15.44
6. Melcher Ota               PLU8001 C TJ Sokol Plumlov               105.42   +67.45
7. Matyšek Radoslav          PLU8007 C TJ Sokol Plumlov               109.43   +71.46
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H35C      6.30 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Maťátko Miloslav          STE6703 C SK SKI-OB Šternberk             48.03         
 2. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             49.28   + 1.25
 3. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             53.00   + 4.57
 4. Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šum  53.38   + 5.35
 5. Paloncý Pavel             KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šum  59.25   +11.22
 6. Slavík Tomáš              VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  64.48   +16.45
 7. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  67.29   +19.26
 8. Maňásek Josef             89C7700 C TJ Švýcárna                     68.01   +19.58
 9. Horčička Petr             UOL7007 C SK UP Olomouc                   70.41   +22.38
10. Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum  76.41   +28.38
11. Sita Vratislav            SSU7341 C SK Severka Šumperk              77.47   +29.44
12. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              80.46   +32.43
13. Habiger Petr              KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šum  84.16   +36.13
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H45C      5.40 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ženčák Jaroslav           47C6100 C ASPV OA Šumperk                 41.20         
 2. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   44.57   + 3.37
 3. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.13   + 3.53
 4. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      45.49   + 4.29
 5. Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         46.16   + 4.56
 6. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                46.22   + 5.02
 7. Jeřábek Petr              UOL6702 C SK UP Olomouc                   47.55   + 6.35
 8. Pernica Jiří              UOL6501 C SK UP Olomouc                   50.41   + 9.21
 9. Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                    52.06   +10.46
10. Bohunský Vladimír         KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         55.16   +13.56
11. Vítek Zbyněk              PTI6622 C Sportovní klub Ptení            56.18   +14.58
12. Holec Jan                 MOV6701 C SKOB Ostrava                    56.37   +15.17
13. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                    59.23   +18.03
14. Konečný Jiří              OOL6303 C SK Haná orienteering            59.24   +18.04
15. Slavíček Stanislav        OOL6708 C SK Haná orienteering            64.19   +22.59
16. Matyáš Petr               LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      74.16   +32.56
17. Janošík Antonín           UOL5201 C SK UP Olomouc                   78.47   +37.27
    Czasch Petr               SBR6003 C SKOB Bruntál                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H55C      4.50 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.23         
2. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    48.26   + 2.03
3. Sukeník Mojmír            KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         57.18   +10.55
4. Kuja Ivan                 KAR5501 C SK Karlovice                    57.56   +11.33
5. Peths Pavel               ABR5801 C A-team NOVO Bruntál             72.10   +25.47
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
H65C      3.90 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                    51.18         
2. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   66.59   +15.41
3. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   69.07   +17.49
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
HDR      2.70 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jelínek Jakub             AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opav  28.42         
 2. Dammfeld Adam             O49     C UKS Lotna                       32.28   + 3.46
 3. Slavík Ondřej             VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  34.08   + 5.26
 4. Majer Jagoda              O47     C LUKS Azymek                     34.38   + 5.56
 5. Konieczny Pavel                   C                                 43.25   +14.43
 6. Mianowska Tosia           W87     C UNTS                            45.07   +16.25
 7. Rychlá Karolína           KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         45.30   +16.48
 8. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk             49.11   +20.29
 9. Hyla Natalia              O47     C LUKS Azymek                     50.23   +21.41
10. Polak Maciej              100     C Indywidualnie                   51.43   +23.01
11. Ondráček Viktor           KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.19   +23.37
12. Martínková Eva            KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov         53.10   +24.28
13. Kujová Vendula            KAR0550 C SK Karlovice                    53.17   +24.35
14. Kurzyp Michal             100     C Indywidualnie                   60.06   +31.24
15. Škodová Štěpánka          LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        61.34   +32.52
16. Sikora Jan                BOV     C TJ Baník Ostrava OKD            69.10   +40.28
17. Good Eliška               SBR     C SKOB Bruntál                    72.00   +43.18
18. Masny Tadek&Przemek       S01     C UKS ZSZ-Jedynka                 84.48   +56.06
    Good Julie                SBR     C SKOB Bruntál                     DISK         
    Kopecká Nela              UOL0650 C SK UP Olomouc                   Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
HD10N      2.70 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dittrichová Lucie         SKM0551 C KOB Směr Kroměříž               25.13         
 2. Martínkévá Lenka          KRN0555 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         40.26   +15.13
 3. Švihelová Viktorie        KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         44.10   +18.57
 4. Stryková Karolína         KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.36   +20.23
 5. Končáková Alžběta         HLV0200 C KČT - OB Holešov                48.35   +23.22
 6. Říhová Barbora            KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         50.33   +25.20
 7. Klechová Karolína         AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opav  51.16   +26.03
 8. Polak Szymon                      C                                 51.19   +26.06
 9. Sztefek Jiří              KRN0203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         55.32   +30.19
10. Tomanek Lukáš             KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šum  60.26   +35.13
11. Maťátko Václav            STE0500 C SK SKI-OB Šternberk             60.53   +35.40
12. Tkáč Karel                KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         72.43   +47.30
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
P      3.20 km, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ciegler Slawomir                  C                                 22.18         
 2. Minarčík Tomáš            SCP     C OK Sparta Praha                 24.45   + 2.27
 3. Gryc Tomáš                TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno               26.00   + 3.42
 4. Kovařík Martin            TRI7700 C TJ TŽ Třinec                    27.04   + 4.46
 5. Gajda Lukasz              O48     C LUKS Azymek Lotna               27.24   + 5.06
 6. Ratuszniak Adam           O47     C LUKS Azymek                     28.50   + 6.32
 7. Opanowitcz Dominik                C                                 28.57   + 6.39
 8. Zelewsky Dariusz                  C                                 29.37   + 7.19
 9. Krochmal Adam                     C                                 30.15   + 7.57
10. Wrzosek Malgorzata                C                                 30.22   + 8.04
11. Otrusina David            ABM8201 C KOB Moira Brno                  32.32   +10.14
12. Kuja Ivo                  KAR7701 C SK Karlovice                    33.03   +10.45
13. Wysocka Olga              S28     C UKS Kometa                      34.01   +11.43
14. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   36.46   +14.28
15. Kujová Vladimíra          KAR7950 C SK Karlovice                    38.14   +15.56
16. Šneider Miroslav          ASU7101 C Magnus Orienteering             38.56   +16.38
17. Grudziecka Aneta          G14     C UKS Siodemka                    40.18   +18.00
18. Otrusinová Olga           ABM8651 C KOB Moira Brno                  42.38   +20.20
19. Schejbalová Kristina      SCP     C OK Sparta Praha                 42.45   +20.27
20. Wikierski Krzysztof       100     C Indywidualnie                   43.36   +21.18
21. Oleszek Maciej            O49     C UKS Lotna                       44.19   +22.01
22. Šneiderová Lucie          ASU     C Magnus Orienteering             44.22   +22.04
23. Vlachová Dita             SBR7750 C SKOB Bruntál                    44.45   +22.27
24. Šauman Petr               ODR6100 C SKOB Odry                       46.14   +23.56
25. Vítková Miroslava         PTI6952 C Sportovní klub Ptení            46.45   +24.27
26. Žaloudík Jiří             KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         48.21   +26.03
27. Swiatkowska Bogumila      D93     C MKS Paulinum                    51.45   +29.27
28. Zatloukalová Eva          SSU7050 C SK Severka Šumperk              52.10   +29.52
29. Cholastová Eva            KRN8585 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         53.46   +31.28
30. Jendřejková Anna          KRN0055 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         53.51   +31.33
31. Sklenák Jiří              KRN0103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         55.43   +33.25
32. Krčová Martina            KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.03   +33.45
33. Jusik Panek                       C                                 57.43   +35.25
34. Labudík Milan             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  62.51   +40.33
35. Pipiro Grazyna            S01065  C UKS ZSZ-Jedynka                 68.27   +46.09
36. Pipiro Grzegorz           S01066  C UKS ZSZ-Jedynka                 68.36   +46.18
37. Marek Antonín             STE7501 C SK SKI-OB Šternberk             94.47   +72.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.06.2013 13:46
01.06.2013 Žebříček B - Morava - MUNA 2013
ZMG      3.20 km, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hodač Karel               JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov           24.02         
 2. Bubla Jiří                        C                                 26.23   + 2.21
 3. Dušek Václav                      C                                 27.20   + 3.18
 4. Janošíková Lenka                  C                                 27.36   + 3.34
 5. Ksandrová Hana                    C                                 35.26   +11.24
 6. Cigánek Rostislav                 C                                 35.58   +11.56
 7. Šťastný Roman                     C                                 41.04   +17.02
 8. Dvořák Vlastimil                  C                                 42.08   +18.06
 9. Nedopílková Barbora               C                                 53.31   +29.29
10. Czasch Hynek              SBR     C SKOB Bruntál                    55.56   +31.54
11. Pavlíková Markéta                 C                                 56.46   +32.44
12. Smékalová Jana                    C                                 58.54   +34.52
13. Juma Tomáš                KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         59.41   +35.39
14. Juna Michal               KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         63.14   +39.12
15. Skoumal Libor                     C                                 63.54   +39.52
16. Vavřík René                       C                                 66.16   +42.14
17. Kacoň Asza                        C                                 72.24   +48.22
18. Ganczavz Kamila                   C                                 73.04   +49.02
19. Sadowski Jarek                    C                                 73.26   +49.24
20. Gotz Nikolaj                      C                                 74.12   +50.10
21. Ličman Pavel                      C                                 76.49   +52.47
22. Štětínská Tereza          MOV0751 C SKOB Ostrava                    81.57   +57.55
23. Alasiňski Jakub                   C                                 86.24   +62.22
    Kocur Julia                       C                                  DISK         
    Tavarczyk Kuba                    C                                  DISK         
    Krolczyk Szymon                   C                                  DISK         
    Wasik Justyna                     C                                  DISK         
    Wasik Julia                       C                                  DISK         
    Alsiňska Karolina                 C                                 Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------